Yukarı

Bonus’tan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Kampanyası

Bonus, yalnızca alışverişlerinizi yaparken fırsat ve avantaj sunmakla kalmıyor. Bütün alanda ödemeleriniz için bir fırsat sunmaya devam ediyor. Şimdi Bonus kampanyaları sayesinde Emlak ve Çevre Temizlik Vergilerinizi Bonus’la öderseniz ücretsiz 3 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için Belediye ya da kamu binalarında vergi ödemenizi Bonus kredi kartı ile gerçekleştirmeniz ve bu ödemenizin 100 TL’den daha fazla olması gerekmektedir. Ayrıca kampanyadan yararlanmak için ödeme yapmadan önce kampanyaya katılım mesajı göndermek gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanya için kayıt mesajını banka sistemine kayıtlı cep telefonundan göndermek gerekecektir. Ayrıca bu mesajın ödeme yapmadan önce göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne VERGİ yazarak 3340’a göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajında sonra yapılan ödeme otomatik olarak 3 taksit ile denecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Mayıs tarihinde başlayan bu kampanya 31 Mayıs 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyaya kayıt olmalı ve ödemeyi yapmalıdır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Kampanya belediyede bulunan herhangi bir banka POS cihazından ödeme yapılması durumunda geçerli olacaktır. Fakat taksitli işlemlerde yapılan ödemeler bu kampanyanın kapsamının dışında tutulacaktır. Yani zaten taksitli olan ödeme yeniden taksitlendirilmeyecektir.

Kampanya Hangi Kredi Kartlarında Geçerlidir?

Bu kampanya Bonus Flexi, Bonuç Genç ve American Express kredi kartları dışında ki tüm kredi kartlarında geçerlidir. Bonus ve diğer kardeş kartları ile birlikte sanal kredi kartları da kampanyanın kapsamındadır.

Kampanya İle İlgili Neye dikkat etmeliyim?

Kampanya için önemli olan noktalardan en önemlisi hesap kesim tarihidir. Eğer ödeme hesap kesim tarihinden sonra yapılır ise taksitlendirme kampanyasına dahil edilmeyecek ve peşin olarak çekilecektir. Bu nedenle hesap kesim tarihinden önce hem kampanya mesajını göndermeli, hem de ödeme yapılmış olmalıdır.

Lokman Hekim

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort