to top

Ayağında Gümüş Halhal

Hindistan’dan kopup gelen halhal modası ayak bileklerini sardı. Oldukça da şık bir görüntüYeni-Halhal-Modelleri ortaya çıkardı.
Fark yaratmak isteyenler takılarında radikal değişiklikler yapıyorlar. Cesaretli olanlar piercing’e başvururken buna cesaret edemeyenlerse takılarının yerlerini değiştiriyorlar. Mesela Hintli kadınların vazgeçemedikleri halhal şu sıralar kasıp kavuruyor. Kimin ayağına baksak pırıl pırıl halhallar göze çarpıyor.
Doğrusunu söylemek gerekirse halhallar ayak bileklerinde oldukça şık görünüyor. Ayrıca ayak bileğini de ince gösteriyor. Yalnız bilekleri açıkta bırakmaya dikkat etmelisiniz. Sade zincir halhalların yanında abartıdan hoşlananlar için boncuklu, taşlı halhallar da bulunuyor. Bunları gece kıyafetleriyle rahatça kullanabilirsiniz. Elbiselerle ve eteklerle çok şık duruyor hatırlatalım.
 Ayak parmağına yüzük
Takı modasındaki diğer bir trend ise yüzük. Bu bildiğimiz yüzük ama yeri farklı. Ayak parmakları.
Ayak parmaklarını süsleyen bu yüzükleri bir yerlerde aramanıza gerek yok. Normalde kullandığınız yüzüklerden birkaç beden kü4b7853c84ddf2e697d589b216eefe9b0çük olanlarını kullanabilirsiniz. Elde durduğundan daha fazla göze çarpıyorsa da sade yüzükleri tercih etmenizde yarar var.
Halhal bulmanız hiç de zor değil. Hemen hemen her yerde var. Biz yine de birkaç örnek verelim: Taksim’de Rumeli Han’ın girişindeki gümüşçü tezgâhlarında 5 ile 11 milyon arasında halhal bulduk. Yine Taksim’de Halep Pasajı girişinde 2 milyon 700 bin ile 24 milyon lira arasında halhallar var.
Ortaköy’ün meşhur takı tezgâhlarında da her türlü halhal mevcut. Bazı tezgâhlarda “1 ile 2 milyon lira arasında halhal bulunurö yazılarıyla karşılaşabilirsiniz. Halhallar gümüş olduğu için fiyatları ortalama olarak veriyoruz. Sizin beğendiğiniz modelin tartıldıktan sonraki fiyatı farklı olabilir tabii ki.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.