to top

Gökkuşağının Parlak Renkleri ile Makyaj

Bu biraz cesur ve biraz hippi tarzı makyaj, ışık tonlu renk blokları kombinasyonu makyajda germakeup_b25dce9a-5e52-40dc-9cc7-7fe2c90e6504_1çekten sizi daha da ön plana çıkarır. Bu parlak renkler gözlerinize odak noktası ekler. Siz renkleri göz makyajınızda çok eklemeye gerek duymayabilirsiniz, ama gözlük çerçevesi ile birlikte daha yoğun bakmak gerçekten balona giyilen seksi maske gibi, gizemli bir yanılsama yaratır.

Yıldız Çizme
Gözlerinizin etrafında ellerinizde ayak bilekleri veya sırtlarında, bu punk rock şablon yıldız şeimageskilleri kesinlikle size daha ışık görünmek için biraz ışıltı katacak. Biz yetişkinler olarak , biraz daha profesyonel hareket edilmesi gerektiğini fark edince onların 18 yaşına kadar kullanabileceğini düşünüyoruz, gençler olarak istediğiniz bu geçici dövmeleri 2015 ilkbahar yaz sezonunda daha popüler bir stil için kullanabilirsiniz.. Yine, bu güzel yılsız son on yıl da kadınların saplantılı tercih ettiği bir dövme simgesi oldu. Daha çekici ve glam görünüm için her yaşta kadın oldukça şık bu geçici dövmeleri kullanabilirsiniz.

Tatlı Gözlermakeup_cfa8588d-bba3-4c16-878d-cb6b6dc5c63f_1
Göz kapaklarınızı, gözlerinizin kendi renkleri ve güzel ihtişamı ile oldukça küçük şekerler gibi süsleyerek şeker bir görünüm için kırmızılar ve sarılar arasında değişen renklerde kaşlarınızın altında şık bir görünüm elde edebilirsiniz! Bu garip gelebilir, ama en az bir kez denemeye değer.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.