to top

Artık özgür ayaklar!

Kalbi macera tutkusuyla atanlar içinse spor ayakkabı ve sandaletlerin en önemli özelliklerini bir araya getirerek dünyanın ilk spor sandaletini üreten TEVA yeterli. TEVA’nın ORIGINAL UNIVERSAL koleksiyonu ile büyük küçük, kadın erkek herkes yaz mevsimini doyasıya yaşamaya davetli.
Doğa her mevsim ayrı güzel… Ama gezmeyi sevenler, denizi ve güneşi olduğu kadar doğanın farklı güzelliklerini de keşfetmek isteyenler için yaz çok özel.
 
Kalbi macera tutkusuyla atanlar içinse spor ayakkabı ve sandaletlerin en önemli özelliklerini bir araya getirerek dünyanın ilk spor sandaletini üreten TEVA yeterli.TEVA’nın ORIGINAL UNIVERSAL koleksiyonu ile büyük küçük, kadın erkek herkes yaz mevsiminidoyasıya yaşamaya davetli. 
 
Spor sandaletlerin yaratıcısı TEVA, dünyanın en iyi aktif lifestyle markası olma yolunda ilerliyor. Birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile ORIGINAL UNIVERSALkoleksiyonu, kadın, erkek ve çocuk modelleri ile kendini genç ve özgür hisseden herkese mükemmel bir yaz vadediyor.
 
ORIGINAL UNIVERSAL serisi;dayanıklı perlon dokumaüst bantları, toka ve döngü kayışı bağcıkları ile her ayağa mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Birden fazla noktadan ayarlanabilen tasarımlar, her adımda konfor sunuyor. Yazın tatilde olduğu gibi şehirde de tercih edebileceğiniz TEVA ORIGINAL UNIVERSAL modelleri, Durabrasion™  teknolojisine sahip kauçuk dış tabanı ile farkını hissettiriyor.
 
Sandaletlerin bir diğer önemli özelliği ise bir süre kullanıldıktan sonra ayağın şeklini alan anatomik iç tabana sahip olmaları… 
 
TEVA’nınORIGINAL UNIVERSAL tasarımları, seçkin spor mağazalarının yanı sıra zizigo.com ve n11.com gibi online alışveriş sitelerinde… 
 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.