to top

Yeni ve renkli yuva ayakkabıları

Yenilikçi terlik markası Twigy’de her yaşa, her ayağa uygun bir seçenek var. Çok renkli yuva patikleri, minikler çok sevsin, evde ve anaokulunda rahat etsinler diye tasarlandı.
Kolay giyilen, ayaktan hemen çıkmayan, sıcak tutan, altı kaymaz patiklerle sağlam basan çocukların ayakları, annelerin de içleri rahat ediyor. Yeni sezonda Twigy’nin kadife üzeri canlı renkli, özgün desenli modelleri ve Defonseca’nın lisanslı yuva patikleri çocuklara alternatifler sunuyor. 
 
Twigy yeni sezonda evde ve yuvada rahatça giyilecek modellerine çok renkli, kız ve erkek çocuklara özel desenli patikler ekledi. Yumuşak tabanlı, bilekten cırt bantlı modeller tüm gün çocukların ayağını sarıp rahat hareket imkanı verirken koruyor. İstendiğinde kolayca giyip çıkartılması da çocuklara özgürlük hissi veriyor. Sevdikleri karakterleri terliklerinde, patiklerinde görmek isteyen çocuklar için de Defonseca’nın Mickey, Minnie, Şirinler, Örümcek Adam ve Frozen karakterleri taşıyan patikler, bu mevsim de mağazalarda yerini alıyor. 
 
Twigy’nin yuva patikleri 17 numaradan başlıyor … 
 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.