Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Adil Işık: Mükemmelliğin Peşinde
Yukarı

Adil Işık: Mükemmelliğin Peşinde

Adil Işık Türkiye’nin yerli sektörde en iyi markalarından biridir. En iyi modacılarla çalışarak ürünlerini ünlü mankenlerin tanıttığı kaliteli bir marka.

Adil Işık kısa sürede büyüyerek yurtiçi ve yurtdışı mağaza sayılarını arttırmıştır. Yurtiçi ve yurtdışıdaki satış noktalarında kendine özgü tasarımları, modayı yansıtan ürünleri ve deneyimli satış ekibiyle birlikte müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktadır.

adL’nin modayı yakından takip eden, güçlü ve stil sahibi tasarımları ile adL çatısı altında bulunan codentry’nin enerjik ve canlı stili, Night Zoom’un gece şıklığını garanti eden koleksiyonu, Cengiz Abazoğlu, Mert Aslan, Özge Ulusoy gibi isimlerle sağlanan ünlü işbirliktelikleri, geniş ürün yelpazesi ve müşterisine her zaman kaliteli ürün sunma ilkesi markamızı sektörde farklılaştıran önemli unsurlardır.

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort