Yukarı

Louis Vuitton’dan Yazı Müjdeleyen 3 Yeni Parfüm: Les Colognes

Güneşli, ferah ve iç açıcı günlere hasret kalanlar, ama bir tatil kaçamağı yapacak fırsatı henüz bulamayanlara çare Louis Vuitton’dan geliyor. Anahtar kelimeleri enerjik ve ferah olan Les Colognes serisi, içerdiği 3 farklı koku ile Bir şişe içinde California’nın meşhur yaz günlerini meraklılarına sunuyor.

Markanın Master Perfumer’ı Jacques Cavallier Belletrud ‘Hava kadar hafif parfümler hayal ettim, bu kokular diğer Louis Vuitton parfümleri gibi nadir ve yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak yaratıldı.’ sözleriyle koleksiyonu anlatıyor.

Taze kokularıyla farklı bir segmente oturan bu üçlünün bir diğer özelliği de ambalajları. Baharın ve yaz mevsiminin güneşli ve optimist tavrından ilham alan kokuların ambalaj tasarımı için Los Angeles temelli artist Alex Israel ile birlikte çalışılmış. Kutu ve şişelerin her elementinde sıcak iklimden ilham alan bir renk ve detay kullanılmış.

Kokulardan Sun Song, şişenin içinde doğan bir güneş gibi, portakal çiçeği, turunç ve misk notalarını barındırıyor.

Cactus Garden ise dış yüzeyi kuru ama içinde canlılığı ve nemi barındıran kaktüsten ilham alıyor. Bu kokunun notalarında ise mate çayı, bergamot ve limon otu var.

Afternoon Swim ise serinin en canlı kokusu, adeta C vitamini gibi. Bu parfüm alt katmanlarında portakal, bergamot ve mandarin barındırıyor. Daha yaz gelmeden düşlediğimiz tatili ayağımıza getiren Louis Vuitton’un yeni parfümleri nisan ayında raflarda yerini alacak, sabırsızlıkla bekliyoruz!

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved