Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
8 Nisan: Günlük Burç Yorumları
Yukarı

8 Nisan: Günlük Burç Yorumları

Ay, Boğa burcunda olacak yani evde vakit geçirmeyi daha çok tercih edeceksiniz, yeni yemekler yapmak, aile ve çocuklara biraz daha zaman ayırmak isteyeceksiniz.

KOÇ
Maddi konularda rahat bir döneme doğru ilerliyorsunuz ama en ufak bir değişimde paniğe kapılabilirsiniz. Kendinizi garantiye almadan hareket etmeyin. Hayatınızda önemli gelişmeler olacak.

BOĞA
Gün içinde gezmek, dolaşmak ve size keyif veren ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Ne hissettiğinize bağlı olarak davranış değişikliklerine hazır olun. Hayal gücünüzden mutlaka yararlanın.

İKİZLER

Bugün hiçbir sorunla uğraşmak istemezken, arkadaş çevrenizde oluşacak olaylara dahil olabilirsiniz. Bazı konuşmalar duygusal hesaplaşmaları karşınıza getirebilir. İçsel streslerinizi iyi kontrol etmelisiniz.

YENGEÇ
Kalabalık yerlerde farklı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kalabalık ortamlar içinde yer alsanız da bugünlerde fazlasıyla kendinize yönelik yaşıyorsunuz. Duygularınızı sadece kendinize saklamayın.

ASLAN
Bugün, çalışma hayatınızda inatçılığınız yüksek olabilir. Haklılığınızı kendinize göre ispat etmemeye çalışın, empati kurmayı unutmayın. Göz önünde olacağınız yerlerde enerjinizi çevrenize yöneltmelisiniz.

BAŞAK
Bugün, dışarıda ve değişik yerlerde, farklı ortamlarda bulunma isteğiniz yüksek olabilir. Yaşadığınız olayları karşılaştırmayı bir kenara bırakırsanız, içsel streslerinizi rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

TERAZİ
Partnerinizle ilgili konular bugün ön planda olacak. Hayatınıza dair alacağınız kararlarda içsel stresleriniz fazla olabilir çünkü kararsızsınız. Ortak parasal konularda mantığınızı devreye sokmalısınız.

AKREP
Geçmişten bugüne taşıdıklarınız ilişkilerinizde sizi fazlasıyla etkiliyor. Önemli kararlar aşamasında olacağınız bir dönemdesiniz. Özel hayatınızda sevdiğiniz kişiyle anlaşmanız kolay olacak.

YAY
Bugün iş için yapacağınız gezilerde veya toplantılarda inatçı yapınız ortaya çıkabilir. Önemli bir meseleyi halledeceksiniz. Çalışmıyorsanız, arkadaşlarınızla veya aşkınızla buluşmak size iyi gelebilir.

OĞLAK
Hayatın tadını doyasıya çıkarmak isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızda harekete geçirici konuşmalar gündeme gelebilir. Gün içinde gelişecek olaylarda biraz daha esnek olmaya özen gösterin.
KOVA
Aile hayatınızda beraber yaşadığınız insanlarla duygusal paylaşımınız çok yüksek olacak. Son günlerde kendinizden sıkılmış gibi bir haliniz var. Bu sıkılganlığı aşmak için davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz.

BALIK
İş hayatınızda iletişimde bulunacağınız insanlarla iyi anlaşacaksınız. Çalışmıyorsanız, yakın çevrenizle kısa vadeli ve keyifli planlara hazırlıklı olun. Çalışma hayatınız için enerji depolamanız gerekiyor.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort