Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Yeni Yılda Kararlarımda Neye Dikkat Etmeliyim?

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Yeni Yılda Kararlarımda Neye Dikkat Etmeliyim?

KOÇ

Bu yıl senin için biraz zorlayıcıydı. Hayatını belli bir standarda ulaştırmak için elinden geleni yaptın. Aniden aldığın kararların sonucu bazen seni mutlu etmedi. Toparlamaya çalıştıkça, işin içinden çıkamadın. Yeni bir yıla adım atarken, kararlarına ayrı bir özen göstermelisin. Öncelikle düşünmeden karar alma derim. Yüzeysel düşünüp aldığın kararlar sorun olarak karşına çıkabilir. Alacağın kararların seni sonrasında ne kadar mutlu edebileceğini düşün. Seni mutsuz edecek kararlar almak istemezsin değil mi?

BOĞA

Değişimden pek hoşlanmıyorsun. Ancak kabul et bu yıl seni çok yordu. Seni etkileyen tüm olumsuzluklardan uzaklaşmak istiyorsun. Yeni yılda alacağın kararlar hayatına yeni bir yön verecek. Bu sözü kendine hatırlatmalısın. O yüzden de karar almadan önce, değişimin sana katacağı güzelliklere odaklanmalısın. Her karar bir değişimi getirir. Bu değişimler hayatına renk katsın istiyorsan, umutsuz düşünmeyi de bir kenara bırakmalısın. Nasıl olsa olmaz, yoruldum, her şey olacağına varır gibi cümleler motivasyonunu düşürür. Yeni yılın o muhteşem değişimine ayak uydurursan, karar vermen zor olmayacak.

İKİZLER

Pratik zekân sana çok şey kazandırdı. Yeniliklere her zaman kucak açtın. İnsanlarla kurduğun iletişim, sosyal çevreni genişlendi. Tüm bu güzel durumları bazen detaylara takılman gölgeledi. O kadar çok düşündün ki yeri geldi içini bir endişe kaplayıverdi. Bundan dolayı en basit durumlarda bile kendini çıkmazda hissettin. Kendini sorguladığın günlerden geçiyorsun. Bu sorgulamaları olumluya çevirebilirsin. Yeni yılda alacağın kararlarda, detayların verdiği stresten uzaklaşmalısın. İç sesine ve şimdiye kadar ki başarılarını düşün. Geçmiş tecrübelerin kararlarına yol gösterecektir.

YENGEÇ

Kaygılarının seni kararsız bıraktığı çok zaman oldu. Bazen de yaptığın seçimler içine sinmedi. Geçtiğimiz aylarda verdiğin kararlar ve seçimlerin seni hala zorluyor olabilir. Şuan bu satırları okurken bile bir anda kaygıya kapıldın değil mi? Sakince bu olumsuz duyguyu bir kenara bırak derim. Yeni yılda kendini bambaşka bir şekilde ortaya koyabilirsin. Yeni yılda alacağın kararlarda hangi duygunun seni güçlü kıldığını bulmanı tavsiye ederim. Karar alırken, gerçekten ama gerçekten yapmak istediklerine odaklan. Seni en iyi neyin mutlu edeceğini yine en iyi sen bilirsin.

ASLAN

Hayatta ne yaparsan yap hep önde olmak istersin. Doğru olduğunu düşündüğün her konuda da göz kara davranabildin. Önde olmak, yaptıklarınla konuşulmak senin için önemli. Çünkü bu şekilde motivasyonunu koruyor hem de kendini güçlü hissediyorsun. Ancak cesurca aldığın kararlar bazen pişmanlık olarak geri dönebiliyor. Daha iyisini yapabilirdim dediğin zamanları hatırla. Evet, daha iyisini yapabilirsin. İşte tam da bunu yapabileceğin yeni bir yıl seni bekliyor. Yeni yılda karar alırken, aceleci davranmamalısın. Aklın ne diyor, iç sesin neyi işaret ediyor dinle. Böylece huzuru yakalayacağın kararlar alabileceksin.

BAŞAK

Görünenle asla yetinmeyen bir yapıya sahipsin. Görünenin ardındaki her ayrıntının üzerinde titizlikle duruyorsun. Karşına çıkan her durumun hem olumlu hem de olumsuz özelliklerini rahatlıkla kavrıyorsun. Fakat olumsuz özelliklere fazlasıyla takılı kalman da arada kalmana neden oluyor. Yanlış seçim yapmayayım derken vazgeçtiğin bile oluyor. Kendine haksızlık etmiyor musun? Yeni yılda karar alırken, alacağın kararların olumlu yanlarına ağırlık vermelisin. Bakış açını bardağın dolu tarafına çevirmelisin. Bardağın ne kadarı dolu sorusuna vereceğin cevap, karar almanı kolaylaştıracaktır.

TERAZİ

Senin için kararsızlıkların insanı denilse yeridir. Hayatındaki dengeyi korumak için farkında olmadan kendinle savaş veriyorsun. Denge kuracağım derken, dengeni şaşırıyorsun adeta. Hayatının akışını kolay kolay bozmazsın. Fakat bu yıl seni de çok zorladı. Kimi zaman hayallerini ertelemek zorunda kaldın. Kimi zaman da beklentilerin tam anlamıyla gerçekleşmedi. Şu sıralar hayatında bir şeylerin eksik olduğunu, bazı şeylerin seni yeterince mutlu etmediğini düşünüyor olabilirsin. Bunun sadece biraz sancılı bir süreç olduğunu söylemek isterim. Yeni yılda alacağın kararlar yaralarına merhem olabilir. Yeni yılda kararlar alırken öncelikle hayata geçirebileceğin, somut isteklerinden başlamalısın. Ufak adımlarla gerçekleştireceğin her kararın daha iyisi de gelecektir.

AKREP

Sonuç odaklı ve net biri olduğunu bilmeyen yoktur. İsteklerini ve beklentilerini çok iyi biliyorsun. Yol ayrımlarında soğukkanlı davranıp ne istediğini dikkate alarak seçimini yaparsın. Önceliği her zaman kendinden yana kullanırsın. Ancak kötü anıların duygu durumunu bir anda değiştiriyor. Yeni yılda kararlar alırken geçmişi geçmişte bırakmaya ne dersin? Kolay değil biliyorum. Fakat kötü anıları bugüne taşımak, yarınını karanlığa sürüklemekten başka işe yaramaz. Kararlarında bugüne ve geleceğine odaklanmalısın. Geçmişin yükünü üzerinden attığını göreceksin.

YAY

Hayatın içindeki değişimlere karşı direnç göstermezsin. Eğer sana uygunsa, ritmini bozmuyorsa yenilikleri baş tacı edersin. Kendiliğinden gelişen olaylar seni korkutmaz, seve seve kabullenir ve hemen adapte olursun. Bilginin gücüne olan inancın çoğu kez yol göstericin oluyor. Gel gör ki olaylara fazla iyimser ya da hayalperest bir bakış açısıyla yaklaşabiliyorsun. Bu durum seni gerçeklerden uzaklaştırabiliyor. Yeni yılda karar alırken en çok dikkat etmen gereken detay, gerçekçi kararlar alıp almadığın olmalı. Gündelik hayatını, yapabileceklerini ve olasılıkları değerlendirerek karar almalısın. Böylece hem kararlarının sağlamlığını görecek hem de isteklerine adım adım ulaşmış olacaksın.

OĞLAK

Karar alma aşamasındayken sadece zamana ihtiyaç duyarsın. Önünde yeteri kadar zamanın varsa, illa ki doğru bir seçim yapacak ve yoluna devam edersin. Acele hareketler ise seni huzursuz eder. Kararlarını zamana yayman elbette ki çok önemli. Ancak şüpheci yanın açığa çıktığında kabul et oldukça zorlanıyorsun. Yeni yılda karar alırken; sorgulamalarının seni şüpheye götürmesine izin verme. Hayallerini, hayattan beklentilerini, yapmak istediklerini ajandana yazabilirsin. Bu da hayatını ne yönde şekillendirmek istediğini bütün olarak görmeni sağlayacaktır.

KOVA

Herhangi bir şeyi seçerken ve karar verirken, hayatına nasıl yansıyacağını hesaplarsın. Tercihlerinin yenilik getirmesini arzulayan bir yapıya sahipsin. Kendini geliştirmen ve açık görüşlü olman da gündelik hayatında sana kolaylık sağlıyor. Ancak yeri geldiğinde herhangi bir konuda kendini ikan etmekte zorlanıyorsun. Zihnin bir anda karmakarışık hale geliyor. Doğal olarak gönlünden geçen kararı alamayabiliyorsun. Yeni yılda kararlar alırken; ikna yeteneğini doğru kullanmalısın. Orijinal fikirlerinin ve yaşama farklı bir pencereden bakabildiğini biliyorsun. Alacağın kararlarda kendine güven. Yaptın ve yapacaksın. İçin rahat olsun.

BALIK

Düşüncelerini odaklamakta, sabitlemekte zorlanan bir tarafın var. Bu yüzden de çoğu zaman hayatın zorlu seçimler yapmakla geçiyor. Son birkaç aydır aldığın kararları gözden geçirdiğinde bunu sen de fark edeceksin. Engel olamadığın, önüne geçemediğin durumlarla da karşılaştın. Tüm bunların kaynağında başkalarının seninle ilgili ne düşündüğünü fazla önemsemen yatıyor olabilir mi? Evet, etrafındaki insanların fikirlerine kulak vermelisin. Ancak bu fikirler gerçekten sana güzel şeyler katabilmeli. O yüzden de yeni yılda kararlar alırken; başkalarının ne düşündüğüne odaklanmamalısın. Başkalarından çok kendini ve hayatını merkeze almalısın.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved