Yukarı

6 Nisan Günlük Burç Yorumları

Güney ve Plüton dik açıyla hareket edecek bu da evinizde bulunan bazı eşyaların bozulabileceği ihtimalinin olacağı demektir. Bugün burcunuz sizler için neler söylüyor?

KOÇ
Bugün itibarıyla para kazanma ve parayı idare edebilme beceriniz artıyor. Gelirinizi artırmak için yollar bulacağınız gibi sorunlarınıza çözüm üretmekten de kaçınmayacaksınız.

BOĞA
Yabancılarla yapacağınız işlerde, seyahate ve eğitime dayalı işlerinizde bazı sıkıntılar ve bozulmalar oluşabilir. Fikirlerinizi ve projelerinizi dillendirmekten büyük keyif ve mutluluk alacaksınız.

İKİZLER
Dedikodulara karşı temkinli olmalı ve önemli sırlarınızı paylaşmamalısınız.

YENGEÇ
Toplum önünde sevdiğiniz insanla ego sürtüşmelerine ve sorunlara açık görünüyorsunuz. Sosyal ortamlardaki iletişiminiz artabilir. Görüşmeleriniz ve konuşmalarınız hızlanabilir.

ASLAN
İş hayatınızda etkili ve güçlü insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Bir iş seyahatinizde ya da önemli bir görüşmenizde bazı zorlanmalarınız olabilir. Kariyeriniz önem kazanıyor.

BAŞAK
Para alışverişlerinize çok dikkat etmelisiniz. Bugün itibarıyla yurtdışı bağlantılı işler, eğitim konuları, yayıncılık ve medyayla ilgili konularda yapacağınız anlaşmalar gündeminize yerleşebilir.

TERAZİ
Partnerinizle aileniz arasında güç çekişmeleri ve ego sürtüşmeleri oluşabilir. Bir eşyanız bozulabilir. Finansal konuları konuşmak ve planlamak adına düşüncelerinizi çalıştıracaksınız.

AKREP
Yakın çevrenizdeki insanlar üzerinde kuracağınız baskı sonucunda bazı işlerinizde güç çekişmelerine açık olabilirsiniz. Özel hayatınız üzerine yapacağınız konuşmalar artmaya başlayacak.

YAY
Parasal konularda üzerinizde söz sahibi olan bazı insanlarla aranızda güç çekişmeleri oluşabilir. Bugün itibarıyla, iş hayatınızda daha temkinli, organize ve pratik olabilirsiniz.
OĞLAK
Ailenizdeki güçlü insanlarla birtakım anlaşmazlıklara açıksınız. Aşk hayatınızı daha fazla konuşacağınız bir döneme giriyorsunuz. Yeni hobiler edinmekten mutluluk duyacaksınız.

KOVA
Kafanızda kurduklarınız ve tedirginlikleriniz yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda sizi biraz zorlayabilir. Bugün itibarıyla, eviniz ve ailenizle olan iletişiminizi artıracaksınız.

BALIK
Arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda ve parasal konularda bazı güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan konuşmalarınız ve görüşmeleriniz artmaya başlayacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort