Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
30 Mart Günlük Burç Yorumları
Yukarı

30 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün Merkür-Pluton buluşması insanları takıntılı hale getirebilir. Birilerine verdiğiniz sözler varsa yerine getirmenizde fayda var aksi halde o kişileri kaybedebilirsiniz. 30 Mart günlük burç yorumlarınızda yıldızınız sizlere neler söylüyor?

KOÇ
Konuştuklarınızı uygulama aşamasına sokabilir, gerekli bilgiyi kendinizde ve beraber çalıştığınız kişilerde bulabilirsiniz. Bugün, anlık ve farklı düşünceler size ilham verecek.

BOĞA
Eskiden kalma bir konu ya da duyacağınız bazı şeyler kolay tepki vermenize neden olabilir. Sizi az tanıyan insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Bazı fikirlerinizde inatçısınız.

İKİZLER
Geleceğinizi ilgilendiren önemli adımlar sizi destekliyor. Ortaklaşa atacağınız adımlarda kalıcı destekler almaya yatkınsınız. Kafanıza takılan maddi konuların üstesinden gelebilirsiniz.

YENGEÇ
Ortaklaşa işlerinizle ilgili bazı konuşmalar canınızı sıkabilir. Bazı olayları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Özel hayatınızda şüpheci yaklaşımlardan uzak durmanız gerekiyor.

ASLAN
Yabancılarla yapılacak işlerinizde veya iş seyahatlerinizde bazı anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Özellikle konuşulan bazı konuları kafanıza fazlasıyla takabilirsiniz.

BAŞAK
Ortaklaşa parasal konularda anlık gelişmeler altında olabilirsiniz. Sezgileriniz size yol gösterebilir. Aileniz için sorumluluk altına girmekten korkmayın, işler istediğiniz gibi gelişecek

TERAZİ
İletişimsel konularda kalıcı adımlar atacak, net anlaşmalar yapacaksınız. Aile hayatınızda kafanıza takılanları gözünüzde büyütmeyin. Sevdiklerinizle inatlaşmak size göre değil

AKREP
İş hayatınızda bazı anlaşmazlıklar devrede olacak. Bu, biraz da sizin sabit düşüncelerinizden kaynaklanabilir. Düşündüklerinizi ve fikirlerinizi iş hayatınızda uygulamalısınız.

YAY
Bu dönem çok fazla harcama yapmamanız gerekiyor. Güzel gelişmeler sizi destekliyor ama bir yandan da riskli adımlar size kaybettirebilir. Hayatınızın ritmini tutturmalısınız.

OĞLAK
Güzel bir iş görüşmesi karşınıza gelebilir. Bazı noktalarda fikir ayrılıklarına açıksınız ama yine de bu iş görüşmesi ya da konuşması sizi bir anlamda heyecanlandıracak.

KOVA
Bugün, iletişim halinde olduğunuz insanlarla bazı fikir ayrılıklarınız sizi zorlayacak. Bir yandan da geleceğinize yönelik işlerinizde önemli gelişmeler içinde olacaksınız.

BALIK
Sosyal çevrelerde parayla ilgili konuşulanlara ikna olmayabilir, olayların ardında başka sebepler arayabilirsiniz. Öte yandan, parasal konularda önemli ve keyifli adımlar atabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort