Yukarı

2.İş Zekası İnovasyon Konferansı

Konferans / Ticaret

23 Şubat 2016, Salı

09:00 – 17:00

Ücretli

0 216 465 41 11

[email protected]

 

 

Pronto Eventi olarak 23 Şubat 2016, Salı günü İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel Kavacık da düzenleyeceğimiz “2. İş Zekası İnovasyon” konferansı hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

İş Zekası modern iş için anahtar rol oynamakta ve bir organizasyon içinde yeni fırsatların belirlenmesi için merkez olarak kabul edilir. Yeni fırsatlardan yararlanmak ve etkili bir strateji uygulamak rekabetçi bir piyasa avantajı ve uzun vadeli istikrar sağlayabilir. İş Zekası teorilerini, yöntemlerini, süreçleri ve daha fazlasını kullanmak bu tür başarı için önemlidir.

Bu Konferans, iş alanındaki profesyonelleri bir araya getirerek; önde gelen yöneticilerin iş hayatlarında karşılaştıkları zorlukları, başarıları ve yarattıkları hikayeleri paylaşabilecekleri bir platforn sağlar.

Konferansımız katılımcı profili olarak Kamu, Bilim, Finans, İletişim, Call Center, Perakende, Sağlık, Üretim, İnşaat ve Yapı, Enerji, Lojistik ve Taşıma, Çapraz Endüstri başta olmak üzere bunlar gibi daha bir çok sektörü de yakından ilgilendiren bu konferansa 20’nin üzerinde farklı sektörden İş Zekası uygulamaları kullanan ve kullanmayan firmaların Ceo ve Cto’ları, Genel Müdürleri, İş Analitiği Yöneticileri, Veri Mühendisleri, İş Zekası Yöneticileri, Veri Madenciliği Uzmanları, Veri Mimarisi Uzmanları, Veri Depolama Yöneticileri, BT Yöneticileri, IT Müdürleri, Proje Müdürleri, Teknik Müdürler, Lojistik ve Tedarik Zinciri Direktörleri, Depo Yöneticileri, İş Geliştirme Yöneticileri, Ar-Ge Müdürleri, Ürün Tasarım Mühendisleri, Yazılım Mühendisleri, Uygulama Geliştiriciler vb. konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu benzeri zor bulunacak bir ortam sunmaktadır.

Konferanstan Bazı Başlıklar

Girişimler Yarışırken Zekaya Öncelik Verme,
GI Program Başarısı için Organize Etme,
İş Değeri ve BI Arasındaki Boşluğu Doldurma,
Doğru Veri Kullanımı,
Sağlık Kurumunda Analizleri Güçlendirme,
Konferans Katılım Bedelleri

1 KİŞİ KATILIM BEDELİ – 349 € + KDV

2 KİŞİ VE ÜZERİ KATILIM BEDELİ (KİŞİ BAŞI) – 250 € + KDV

STANTLI KATILIM PAKETİ – 1.249 € + KDV

Firmaya 5 kişilik (firma çalışanı) katılım hakkı verilir. (+Katılım sağlayacak her kişi için firma 150 Euro + KDV Öder.)
6 m² Stand Alanı tahsis edilir,
1 Adet Banket Masa (1,60 X 80), sandalye,
Wi-Fi internet,
Tüm yazılı ve görsel konferans materyallerinde şirket logonuz, şirket tanıtımınız ve iletişim detaylarınıza yer verilir.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort