Yukarı

2.Çağrı Merkezi Çözümleri Konferansı

Konferans / Ticaret

12 Ocak 2016, Salı

09:00 – 17:00

Ücretli

0 216 465 41 11

[email protected]

 

 

Pronto Eventi olarak 12 Ocak 2016, Salı günü İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel Kavacık da düzenleyeceğimiz “2.Çağrı Merkezi Çözümleri” Konferansı hakkındaki bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Konferansımız bu yılda sektördeki son gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmanın yanı sıra, ulusal ve uluslararası pazardaki yeniliklerin tartışıldığı ve yeni ticari ilişkilerin kurulduğu güzel bir ticari platform olacaktır.

Geçen yılın etkileri halen süren ve tüm katılımcıların büyük beğeni gördüğü bu etkinlik için bu yılda erkenden yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Konferansımız katılımcı profili olarak Banka, Sigorta, Finans Kurumları, Perakende, Üretim, Telekomünikasyon, Bilgi Teknolojileri, Taşımacılık ve Ulaşım, Turizm, Sağlık, Enerji, Fast-Food, Güvenlik, Kargo, Beyaz Eşya, Otomotiv, İklimlendirme, Elektrik-Elektronik, İnşaat Şirketleri gibi benzeri 20’nin üzerinde farklı sektörden Çağrı Merkezi kullanan firmaların Çağrı Merkezi Yöneticileri, Operasyon Yöneticileri, Satın Alma Müdürleri, İnsan Kaynakları Müdürleri, IT Müdürleri, Müşteri Hizmetleri ve Müşteri İlişkileri Yöneticileri ve konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu benzeri zor bulunacak bir ortam sunmaktadır.

Konferanstan bazı başlıklar

Çağrı Merkezi Yönetimi ve Sistemleri,
Çağrı Merkezi Yazılımları,
Çağrı Merkezlerinde CRM,
İnsan Yönetimi,
Operasyon Yönetimi,
Müşteri İlişkileri Yönetimi,
Omnichannel Müşteri Bağlılığı,
Proje ve Süreç Yönetimi,
Konferans Katılım Bedelleri

1 KİŞİ KATILIM BEDELİ – 349 € + KDV

2 KİŞİ VE ÜZERİ KATILIM BEDELİ (KİŞİ BAŞI) – 250 € + KDV

STANTLI KATILIM PAKETİ – 1.249 € + KDV

Firmaya 5 kişilik (firma çalışanı) katılım hakkı verilir. (+Katılım sağlayacak her kişi için firma 150 Euro + KDV Öder.)
6 m² Stand Alanı tahsis edilir,
1 Adet Banket Masa (1,60 X 80), sandalye,
Wi-Fi internet,
Tüm yazılı ve görsel konferans materyallerinde şirket logonuz, şirket tanıtımınız ve iletişim detaylarınıza yer verilir.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort