Yukarı

16 Aralık Günlük Burç Yorumları

16 Aralık günlük burç yorumlarını Cool Kadın Dergisi okuyucuları için yayınlıyoruz. Bakalım bugün gezegenler size neler söylüyor?

KOÇ

Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Koç Burcu günlük burçyorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde özellikle sabahın erken saatleri itibariyle Koç Burçları’nın inanç ve özgüven duyguları son derece yüksek olacaktır. Bugün sahip olduğunuz maddi veya manevi ne varsa onu korumak, tüm gün boyunca iyimser bir şekilde düşünmek ve çevrenizde bulunan inşaları bilhassa da yakınlarınızı maddi ve manevi açıdan güçlü bir durumda görmek isteyeceksiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Hatta eğer çevrenizde bulunan bu insanların ve yakınlarınızın sizin görüşünüze göre maddi veya manevi anlamda yeterince güçlü olmadığını düşünüyorsanız bugün bu kişiler destek olmak için elinizden geleni yapabilirsiniz sevgili Koç Burçları. Tüm bu durumlar bugün daha fazla maddi kazancınızın olması durumunda daha rahat bir hayat yaşayacağınızı düşünmenize sebebiyet verebilir. Bundan ötürü de buğu her zamankine göre daha enerjik ve verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait Koç Burcu günlük burçyorumu sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

BOĞA

Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Boğa Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Boğa Burçları’nın gündeminde yer alacak olan konular özellikle sabahın erken saatleri itibariyle evleri içerisindeki aile hayatlarındaki parasal meseleler ve romantik ilişkilerinde sevdikleri kişi ile aralarındaki birtakım konular olacaktır. Bugün bu konularla ilgilenirken aynı zamanda huzurlu ruh halinizi de bozmamaya özen göstermelisiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bunu yapabilmeniz için yapabileceğiniz birkaç şey var. Öncelikle, ailenizle aranızda gerçekleşen iletişim sırasında aile bireylerinize mutlak liderliğinizi kabul ettirmeye çalışmak yerine aile bireylerinizin de fikirlerine kulak vermelisiniz. Bunu yapmanız durumunda aile bireylerinizle aranızdaki güven duygusu karşılıklı olarak yükselecektir sevgili Boğa Burçları. Bunun yanı sıra bugün eğer sevdiğiniz kişi ile aranızda bir tartışma çıkarsa bu tartışmayı büyütmemeli, çözüme odaklı bir şekilde hareket etmelisiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

İKİZLER

İkizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 ikizler Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde İkizler Burçları’nın evleri ve evleri içerisindeki aile hayatları ile ilgili konularda veya güven duyguları ile alakalı konularda detaylı bir şekilde düşünmeleri gerekecektir. Buna özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren dikkat etmelisiniz sevgili İkizler Burçları. Bugün yine sabahın erken saatlerinden itibaren kendisi ile karşılıklı iletişimde bulunacağınız her türlü insanla karşılıklı olarak geçmiş meseleleri yeniden gözden geçirebilirsiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bunun yanı sıra bugün itibariyle kendinize olan inancınız oldukça yükselebilir, zevklerinizde her zamankine göre daha seçici bir tavır sergileyebilirsiniz. Maddi açıdan, örneğin alışveriş yapacağınız zaman hep daha kaliteli ve uzun ömürlü olana yönelmek istersiniz. Ancak bu, gereğinden fazla harcama yapacağınız anlamına gelmemektedir. Bugün akşam saatlerinde çevrenizdekilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

YENGEÇ

Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Yengeç günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren Yengeç Burçları’nın günlük hayatının geneline parasal açıdan bir hareketlilik hakim olacaktır. Bu hareketlilik, gün içerisinde her zamankine göre kendinize daha güvenli olmanıza da yol açabilir. Bugün kendinizi çevrenizde bulunan insanlara ifade etmek istediğiniz konularda kendinizi son derece hızlı ve verimli bir biçimde ifade edebilirsiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Ancak eğer bugün karşınıza herhangi bir engel çıkarsa veya birtakım insanlar üzerinize gelirse bu engellerle veya insanlarla mümkün olduğunca akıllıca bir şekilde mücadele etmelisiniz sevgili Yengeç Burçları. Bugün özellikle akşam saatlerinden itibaren her zamankine göre daha titiz bir şekilde düşünebilirsiniz. Yeterince güvenemediğiniz durumları ve konuları defalarca aklınızdan geçirebilir, enine boyuna düşünerek inceleyebilirsiniz sevgili Yengeç Burçları. 16 Aralık 2015 gününe ait Yengeç Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yengeç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

ASLAN

Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Aslan Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Aslan Burçları’nın gündeminde sabahın erken saatlerinden itibaren yer alacak olan en temel konu, romantik ilişkileri olacaktır. Bugün özellikle sabahı erken saatlerinden itibaren romantik ilişkinizde ve aşk hayatınızda kendinizi amaçlarınıza uygun bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu durum aynı zamanda bugün hedeflerinizin üzerine hızlı bir şekilde gitmeniz anlamına da gelebilir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Tüm bunların yanı sıra bugün arkadaşlarınızla ve dostlarınızla birtakım eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz ve bu aktivitelerde genelde başı çeken kişi olarak çevrenizde bulunan kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Ancak bugün dikkatli olmanız gereken bir konu var: Mesleki konularda ve aileniz ile alakalı konularda abartılı ve uç kararlar vermekten kaçınmalısınız. Bugün özellikle akşam saatlerinden itibaren paranızı idareli kullanmalı ve sınırlarınızı bilmelisiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

BAŞAK

Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Başak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Başak Burçları özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren şimdiye kadar yapmış oldukları planları verimli bir şekilde uygulamaya koymak konusunda son derece şanslı olacaklardır. Bugün yine özellikle sabah saatlerinden itibaren eviniz içerisindeki aile hayatınızı ilgilendiren konularda aile bireylerinizle ortak amaçlarınıza yönelik olarak el birliği içerisinde hareket etmeniz gerekmektedir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bu durum bugün Başak Burçları olarak evinizin sınırları içerisinde veya evinizin sınırlarının dışında son derece hareketli bir gün geçirmenizi sağlayabilir. Bugün tüm bu etkiler altında zaman zaman son derece sakin, zaman zaman ise son derece heyecanlı bir şekilde konuşabilir ve bu ki farklı ruh haline paralel tavırlar sergileyebilirsiniz. Bugün özellikle akşam saatlerinden itibaren çevrenizde bulunan kişilerle iletişimde bulunarak işlerinizi düzenleyebilirsiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

TERAZİ

Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Terazi Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Terazi Burçları özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren içerisinde bulundukları ortamları daha güzel veya daha düzenli bir hale getirmek için son derece yüksek bir motivasyona sahip olacaklardır. Bugün yine sabahın erken saatlerinden itibaren yakın çevrenizde bulunan insanlarla hararetli konuşmalarda bulunabilirsiniz veya bu saatler itibariyle yakın bir zamanda çıkacağınız birtakım uzun yolculuklara dair bazı planlamalarda bulunabilirsiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bugün bu yolculuklar konusunda son derece hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra ve bunlara ek olarak bugün kimi Terazi Burçları isteklerini çevrelerinde bulunan insanlara oldukça net bir şekilde dile getirebilirler. Bugün ikna gücünüz de son derece yüksek olacağı için bu durum sizin iççin son derece faydalı olabilir. Bugün akşam saatlerinizi birtakım gözden geçirmelerle değerlendirebilirsiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait Terazi Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

AKREP

Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Akrep Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde özellikle sabahın erken saatlerinde itibaren Akrep Burçları’nın para ile alakalı işleri son derece hızlı bir şekilde ilerleyecektir. Buna ek olarak ise bugün bu konulardaki algılama gücünüz son derece fazla olacaktır. Elbette tüm bu durumlar bir araya geldiğinde maddi açıdan kazanmaya yönelik hevesliliğinizi oldukça arttıracaktır. Ancak bu hevese kapılarak tedbiri elden bırakmamalısınız sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bu nedenle bugün özellikle romantik ilişkiniz ve aşk hayatınızla alakalı meseleler başta olmak üzere, romantik ilişkiniz, aşk hayatınız ve eviniz içerisindeki aile hayatınızla alakalı konularda konuşurken ani kararlar vermekten dikkatle kaçınmalısınız sevgili Akrep Burçları. Bu gün özellikle akşam saatlerinden itibaren duygusal konularda olayların olumlu yönlerinden ziyade hep aksayan ve olumsuz yönlerine odaklanmaya eğilim göstereceksiniz sevgili Akrep Burçları. 16 Aralık 2015 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

YAY

Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Yay Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Yay Burçları özellikle sabahın erken saatlerinden itibaren gün boyunca son derece hızlı girişimlerde bulunabilirler, etkili görüşmeler yapabilirler ve kendilerini oldukça güçlü bir şekilde ortaya koyabilirler. Bu nedenle bugün gün boyunca sürekli bir şeylerle meşgul olacaksınız. Ancak gün boyunca tüm bu etkinlikler sırasında abartılı kararlardan ve tepkilerden kaçınmanız gerekmektedir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bugün özellikle akşam saatleri itibariyle işlerinizi her zamankine göre çok daha pratik ve kolay bir şekilde yoluna koyabileceksiniz. Bugün özellikle para ile ilgili mevzularda sezgileriniz size oldukça iyi bir şekilde yol gösterebilir. Zaten sizin de bugün ilgilendiğiniz konu her ne olursa olsun güç sahibi olma arzunuz son derece yüksek olacağı için bu sezgilerinizden oldukça faydalanabilirsiniz sevgili Yay Burçları. Ancak hayatınızdaki tek şeyin para olmadığını unutmamalısınız. 16 Aralık 2015 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

OĞLAK

Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Oğlak Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde henüz sabahın erken saatlerinden itibaren Oğlak Burçları’nın başarılı olma olasılıkları son derece yüksek olacaktır. Ancak bugün başarıya ulaşabilmek için sadece bu şansınıza güvenmemeli, aynı zamanda kendinizi endişeli bir ruh halinden uzak tutmalı, mümkün olduğunca soğukkanlı bir şekilde hareket etmeli ve bir nebze de olsa kuralcı olmalısınız sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Zaten Oğlak Burçları kuralcı kişilik yapıları ile tanınan kişiler oldukları için bunu yapmak sizin için hiç de zor olmayacaktır. Hatta zaman zaman kuralcılıkta aşırıya kaçmamanız gerektiğini kendinize hatırlatmanız bile gerekebilir sevgili Oğlak Burçları. Bugün sabahın erken saatlerinde bir konu hakkında bilgi edinebilir veya görüşmelerde bulunabilirsiniz. Ancak bu saatlerde kendisi ile iletişim halinde olduğunuz bazı insanlar sinirlerinizin bozulmasına sebebiyet verebilir. Sabırlı olmaya özen göstermelisiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

KOVA

Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Kova Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; Bu Çarşamba günü Kova Burçları özellikle sabahın erken saatleri itibariyle daha önceden halletmedikleri veya hasıraltı ettikleri konuların varlığını hatırlayabilirler. Çünkü bugün itibariyle bu konular sizi rahatsız etmeye başlayabilir. Siz de artık bu konuları öyle veya böyle bir şekilde çözüme ulaştırmanız gerektiğini düşünmeye başlayabilirsiniz sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Bu konular en başta sağlık durumunuz olmak üzere çalışma hayatınız, gündelik yaşantınızın bir düzene koyulması ve yapılması gereken işlerin yapılması olarak kendini gösterebilir. Neyse ki bugün siz de sabahın erken saatlerinden itibaren son derece hedef odaklı davranışlar sergileyeceksiniz. Çözülmesi veya bir sonuca kavuşturulması gereken her ne varsa bunları bir an önce çözmek veya sonuca ulaştırmak isteyeceksiniz sevgili Kova Burçları. Bu nedenle bu durum sizi sıkıntıya sokmak yerine günün sonunda daha rahat olmanızı sağlayacaktır. 16 Aralık 2015 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

BALIK

Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 16 Aralık 2015 Balık Burcu günlük burç yorumu şu şekilde; İçerisinde bulunduğumuz bu Çarşamba gününde Balık Burçları’nın çözüme ulaştırmaları gereken bazı konular olabilir. Bugün özellikle sabah saatlerinde hiçbir şeyi inat ederek veya endişelerinizden kurtulmaksızın çözemeyeceğinizi anlayabilirsiniz. Dolayısıyla kendi kendinize bir iç hesaplaşmaya girebilirsiniz. Bu durum gün içerisinde geleceğinizle ilgili konularda hiç kimseye bir şey belli etmeksizin enine boyuna düşünmeniz şeklinde kendisini gösterebilir sevgili Cool Kadın Dergisi okuyucuları. Çünkü siz artık hayatınızda uzun zamandır beklediğiniz değişimin gerçekleşmesini istiyorsunuz ve bu değişimin gerçekleşmesi için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazırsınız sevgili Balık Burçları. Bu nedenle bu değişimin gerçekleşmesi için gereken; ancak gözünüzden kaçmış olabilecek şeyleri belirlemek için son derece dikkatlisinizdir. Bunun dışında bugün sevimli ve sevecen tavırlarınızla çevrenizdekileri mutlu edebilirsiniz. 16 Aralık 2015 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumu sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved