Yukarı

11 Nisan: Günlük Burç Yorumları

Ay, İkizler burcunda olacak daha hareketli, canlı, mantıklı bir şekilde hareket edeceğinize, ikili ilişkilerde olumlu güzel sonuçlar alacağınızı söyler. Peki, bugün yıldızınız size neler söylüyor.

KOÇ

Bugün kafanız hızlı çalışacak. İletişime dayalı konularda çözüme yönelik harekete geçebilirsiniz. Duyacağınız bazı haberlerden dolayı gün içinde duygu iniş çıkışları yaşayacaksınız.

BOĞA

Duygusal ve manevi yönünüzün etkin olmasına rağmen, bugün hayatın elle tutulur yanlarına odaklanacaksınız. Sosyal ortamlarda tatmin olmakta zorlanabilir, istediğiniz keyfi alamayabilirsiniz.

İKİZLER

Mantığınız duygularınızdan daha fazla ön planda olacak. İş ortamlarınızda başkalarını düşünen yanlarınızı bir kenara bırakmazsanız, gün içinde çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ

Güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Geçmişten kalma konular gün içinde sizi yorabilir. İş hayatınızdaki insanlara karşı hoşgörüsüz tutumlarınıza dikkat edin, empatiyi devreye sokun.

ASLAN

Sosyal ortamlarınız aktif olacak ve arkadaşlarınızla iletişim halinde olacaksınız. Partnerinizin maddi konulardaki belirsizlikleri sizi yapmak istediklerinizden alıkoyabilir.

BAŞAK

İş ve kariyer alanlarınızla daha fazla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. İnsanların desteğini fazlasıyla alacağınız bir dönemdesiniz. Aile hayatınızda bazı sabırsız etkilere karşı dikkatli olun.

TERAZİ

Size keyif veren ve nefes almanızı sağlayan işlerinizin peşine düşebilirsiniz. Tanımak istediğiniz insanlara vakit ayırabilirsiniz. Özel ilişkileriniz bugün sizi yeteri kadar tatmin etmeyebilir.

AKREP

Gerek iş alanlarınızda, gerekse ortaklaşa para konularında başkalarından destek görmek ve yardım almak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda gereğinden fazla iyimser davranmamaya çalışın.

YAY

Sevdiğiniz insanın hayatına göre hareket etmek durumunda kalabilir veya sosyal olarak yalnız kalmak istemeyebilirsiniz. Bugün, aile hayatınızda bazı kararsızlıklar devrede olacak.

OĞLAK

Birden fazla iş arasında koşturacaksınız. İş alanlarınızda ağzınızın tadı yerinde olmayacak. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı yaklaşımınızda daha gerçekçi olmaya çalışın.

KOVA

Eğlenceli yönleriniz ön plana çıkmaya başlıyor. Kendinizi birçok konuda yaratıcı hissedebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızdaki bazı ilişkileriniz sizi gereğinden fazla tepkisel yapabilir

BALIK

Güne kanalize olmakta zorlanabilirsiniz. Moraliniz çabuk değişecek. Ailevi konularda çabuk ve tepkisel davranmaktan kaçınmanız gerekiyor. Anlayışsız tavırlardan uzak durmalısınız.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved