to top

Zor Erkekle Nasıl Mücadele Edilir?

Bazı erkekler de en az kadınlar kadar anlaması güç karakterlere sahip olabilir. Eşiniz ya da sevgiliniz de onlardan biri mi? Ondan vazgeçemiyor ama bazı huylarına da katlanamıyor musunuz? O zaman yazımıza göz atın.

Bazen bir erkekten çok hoşlanmak yetmez. Onunla iyi anlaşabilmek bir ilişkiyi yürüten asıl güçtür. Ancak ne yazık ki, tüm erkekler o kadar da kolay karakterler değiller. Hatta bazıları kadınlar kadar zor bile olabilir! Sürekli huzursuzluk yaratan, sizi her fırsatta eleştirip zaman zaman tahammül edilemez şekilde davranan sevgilinize sık sık kızıp içten içe küsüyor musunuz? Peki ona kızıp küsmek yerine izleyeceğiniz bazı stratejilerle ilişkinizi daha uyumlu hale getirebileceğinizi biliyor musunuz? Nasıl mı? İşte zor erkeklerle baş etmenin stratejileri…

SİNİR BOZUCU ELEŞTİRİLER SİZİ YILDIRMASIN
“Sence de artık kilo vermenin zamanı gelmedi mi?” gibi bir soruyla mı karşılaştınız? Sinirlenmeyin ve ne tepki vereceğinize dikkat edin. ‘Impossible To Please’ kitabının yazarlarından Neil J Lavender, “Zor insanlar başkalarını aşağılamakta gerçekten çok ustadırlar” diyor. Erkek arkadaşınıza veya eşinize bağırıp çağırmak ya da ilişkinizi sonlandırmak yerine (çünkü ikisi de sorunlarınızı çözmez), memnun etmesi zor olan sevgilinizle başa çıkmak için neler yapabileceğinizi düşünün. Neil J Lavender ve kitabın diğer yazarı Alan A. Cavaiola’nın huzura kavuşmanıza ve saygınlığınızı korumaya yönelik önerilerini içeren bu yöntemleri karşı cinsle baş ederken çok işinize yarayacak.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.