Yukarı

Zeytinli Rock Festivali 2016

Zeytinli Rock Festivali, bu yıl 5 güne çıkıyor. Geçtiğimiz sene toplam 100.000′ den fazla müzikseveri buluşturarak, izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali 24 – 28 Ağustos tarihleri arasında Dalyan Sahili’nde Milyon Yapım tarafından, Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde organizasyonu yapılan “deniz, kum, güneş ve %100 rock müzik” sloganı ile yola çıkan Zeytinli Rock Festivali, bu yıl da rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi sanatçı ve gruplarını bir araya getiriyor.

Zeytinli Rock Festivali’ ne bu yıl yerli rock gruplarının yanı sıra, Rockstar keşif sahnesinde Türkiye’den katılan yerli gruplar ile birlikte, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Almanya ve Kıbrıs’tan da amatör, profesyonel gruplar ve izleyiciler katılacak. Ana Sahne’ nin yanı sıra, aylar süren titiz çalışmalar ve İskender Paydaş, Tarkan Gözübüyük, Fatma Turgut, Alen Konakoğlu, Güven Erkin Erkal gibi müzik sektörünün değerli isimlerinden oluşan bir jüri ile şehir şehir gezilerek gerçekleştirilen ‘YüzdeyüzMüzikEkspres’ elemeleri sonucunda kazanan amatör ve profesyonel müzik grupları da festivalde Rockstar Keşif Sahnesi’nde izleyici ile buluşacak.

Milyon Yapım tarafından Edremit Akçay sahilinde, Edremit Belediyesi desteği ve Kralpop TV medya sponsorluğunda gerçekleşecek Zeytinli Rock Festivali’ne bu yıl yine yoğun bir katılım bekleniyor.

24 Ağustos Çarşamba
Selda Bağcan & Boom Pam
Büyük Ev Ablukada
Moğollar
Bülent Ortaçgil
İskender Paydaş & Ünlü Kurtalan Ekspres
Flört

25 Ağustos Perşembe
Duman
Teoman
Manga
Ceylan Ertem
Gece
The Ringo
Jets
Fethi Okutan

26 Ağustos Cuma
Athena
Feridun Düzağaç
Cem Adrian
Zakkum
Baba Zula
Adamlar
Deniz Tekin

27 Ağustos Cumartesi
Şebnem Ferah
Mor Ve Ötesi Model
Umut Kuzey
Yüzyüzeyken Konuşuruz
Marsis
Piiz

28 Ağustos Pazar
Pentagram
Hayko Cepkin
Kurban
Ceza
Metin Türkcan
Black Tooth
Serkan Ferat

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort