Yukarı

Vücut Yağlarıyla Cildiniz Işıldasın

Cildiniz kuru ve matsa kesinlikle üzülmeyin.Cildinizi nemlendirmenin en iyi yolu vücut yağlarıdır. Böylece cildiniz yumuşacık, ışıltılı bir görünüme sahip olacaktır.

Çevresel faktörler, stres, ilerleyen yaşla birlikte cildin kurumasına, çatlamasına ve canlılığını yitirmesine neden olur. Bu yağların etkilerinden biride cildinizde hoş bir koku yaymasıdır. Cildinizin formunu ve yaşlılık belirtilerini engellemek için bu yağlardan kesinlikle faydalanın.

Cildiniz zinde ve rahatlamış olarak canlanmaya başlayacaktır. Pürüzsüz, saten bir cilde her kadın sahip olmak ister. Vücut yağlarınızı kendinizde evinizde doğal ürünlerle yapabilirsiniz. Bir çeşit peeling yaparak cildinizin temizleyecek ve ölü hücrelerden bu yağlar sayesinde kurtulacaksınız.

yag

Özellikle mistik kokuları seçmenizde fayda var. Jojobo, avokado, tatlı badem bunlardan bir kaçı. Eğer meyve kokularını seviyorsanız nar, erik, ahududu gibi bir karışımı banyo suyunuza ekleyip cildinize tazelik katacak hem de çok güzel kokacaksınız.

yağ

Göbek ve kalçanızda beyaz renkte çatlaklarınız varsa eğer buğday yağı, limon, tatlı badem karışımını sorunlu olan bölgelere sürüp bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Cildinizin saten gibi sağlıklı görünmesini istiyorsanız; Portakal, mandalina, limon karışımını cildinize sürerek masaj yapın.

yağ1

Cildinizin hava almanızı istiyorsanız; Mandalina yağı, yasemin yağını karıştırıp sürün böylece bebek gibi bir cilde sahip olacaksınız.

Kuru ciltlere sahip olarak dilerlerse bebek yağlarını kullanıp ciltlerini nemlendirebilirler.

 

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort