Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Seksi Görünümlü Erkek mi, Komik Erkek mi?

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Seksi Görünümlü Erkek mi, Komik Erkek mi?

Belki seksi bir erkek vücudundan gözlerinizi alamıyorsunuz fakat ilerisini düşünerek bu alışkanlığınızdan vazgeçmenizin zamanı geldi. Seksi görünümlü bir erkekle değil de komik bir erkekle beraber olmanız için 7 seksi sebep var.

Neden mi böyle diyoruz? Çünkü ilişkilerinizin kısa sürmesinin sebebi, vücuduna, görünüşüne size verdiği önemden daha çok önem veren o yakışıklı ve seksi erkekleri tercih ediyor olmanız olabilir.

Haydi bakalım, komik erkeklerle çıkmanız için 7 sebepten bahsetmeye başlayalım.

Yatakta çok iyiler

44 kadınla yapılan bir araştırma, komik erkeklerle çıkan kadınların çok daha güçlü orgazmlar yaşadığını ortaya çıkarmış.

İyi hissetmenizi sağlarlar

Komik erkekler, seksi erkekler kadar gösteriş meraklısı değillerdir. Size sürekli vücudundan, spor salondan, cilt bakımından bahseden erkeklerin aksine sizi tanımak için çaba harcarlar.

Sinirinizi alırlar

Cicim günleri geçtikten sonra ilişkilerde tartışmalar başlayabilir. Fakat siz komik bir erkekle beraberseniz, yapacağı bir espriyle anında tartışmayı sonlandırıp gülebilirsiniz.

Sosyal kişilerdir

Komik erkeklerin çok fazla arkadaşı vardır. Çünkü nasıl sosyalleşeceklerini bilirler. Dolayısıyla arkadaşlarınızla tanıştırmak için endişe etmenize gerek yok. Hatta acele edin.

Zeki ve yaratıcıdırlar

Komik insanların yaratıcı ve zeki olduklarını anlamak için ülkemizde bir yerlere gelmiş komedyenlere bile bakabilirsiniz. Örneğin, Cem Yılmaz. Komik bir erkekle beraber olursanız bu iki özellik de yanında hediye geliyor.

Kişilik sahibidirler

Tek değil pek çok kişilik özelliğine sahip bu erkeklerle sıkılmanız imkansız.

Gelişime önem verirler

Komik erkekler, kendilerini geliştirmeye önem verirler. Çünkü onlar kaslarını kullanarak ilerlemek isteyen erkeklerin yerine zekalarını kullanarak ilerlemenin yollarını bulmuştur.

leyl öz

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved