Yukarı

Kış Modasının En Trend Çantası Madonna’nın Elinde!

Sezonun en gözde modelleri moda ikonları tarafından tercih edildikçe, bu yılın trend alarmları da çalmaya başlıyor! İşte henüz kış sezonuna adım atmamışken, moda trendlerini öğrenmeye başladık bile. Rihanna’dan Milano Moda Haftası’ya yılın en ikonik çantası ‘real Gucci’ elden ele dolaşırken, anlıyoruz ki bu sezon bu çanta çok sevilecek!

Aslında tüm hikaye Milano Moda Haftasında Gucci’nin sonbahar-kış sezonu koleksiyon parçalarını tanıtmasıyla başladı. Tüm koleksiyon parçalası arasında özellikle bu çantanın ünlüler arasında yarışa dönüşmesiyle bu kış bizi hangi trendlerin beklediğini de böylelikle öğrenmiştik. Madonna özellikle her kombinin de bu çantayla verdiği pozlarla, adeta markanın ne kadar iyi iş çıkardığını hepimize kanıtladı.

gucci-2490-euro

rihanna_courtesy-of-splash_spl1342951_006_expires-february-28-2017-1472805086

madonna_splash-news-spl1254594_019_expires-010417

Bu sezonun en gözdesi olmaya açık bu çanta artık vitrinlerde ve satışa açık. Şunu demek doğru olur ki, geniş kesim ve modelinden dolayı tüm stiller için uygun nitelikte. Eğer kış için bir çanta almayı düşünüyorsanız, Gucci’nin bu yeni tasarımına mutlaka göz atmalısınız.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort