Yukarı

Kahverengi Gözler İçin Far Önerileri

Ünlü makyaj sanatçısı Ricky Wilson’a göre kahverengi gözler gölgelerin gururla kullanılan en güzel yansımasıdır ifadelerini kullanmıştır. Ayrıca kahverengi gözlere sahip olanlar için küçük de bir sırrı var. Ona göre kahverengi gözlere sahip olanlar kahverengi farları ya hiç kullanmamalı yada çok dikkatli ve gölgeli kullanmalılar.

Kahverengi en nötr göz rengidir; bu da makyaj renginin daha kalın olması kontrastın daha iyi olduğu anlamına gelir. Kahverengi gözlerin içerisinde bulunan gizemli kırmızıyı ortaya çıkarmak için ise en çok mavi tonları tercih edilmelidir.

Sol taraftan: Cover Girl Tru Nakışlı Mücevher Göz Farı Paleti, 12.99 $, ulta.com ; Paranoid’deki Kat Von D Metal Kırma Göz Farı, $ 21, sephora.com ; Smith & Kült Buz Tears in Gözler Göz Dörtlü Koleksiyonu Kitabı, $ 44, neimanmarcus.com .

Wilson, “Mor tonlarında derin kahverengi gözlerin daha değerli görünmesini sağlama yeteneği var” diyor. Kolay bir renk uyumu için erik gölgesini kapakların üzerinden geçirin ve kırışıklıklarınızda nötr bir renk kullanın (bronzlaştırıcı gibi).

Soldan: Marc Jacobs Beauty Highliner Jel Göz Crayon Eyeliner (Erik) Çağında, $ 25, sephora.com ; L’Oréal Paris Yanılmaz Boyalar Shady Violet’teki göz farı, $ 9, lorealparisusa.com ; Kirpik Yardımcısı, $ 19, ulta.com .

Kahverengi gözleri daha yumuşak bir şekilde aydınlatmak için kremsi altın veya bronz renkleri düşünün. Parlak çizgilerin iç köşelerini metalik bir astar ile vurguladığınızda, aslında onları kapatmak yerine gözleri açıyorsunuz.

Sol taraftan: Crème Brulee’de Revlon ColorStay Crème Eye Shadow, 7 $, revlon.com ; Altınta Clarins Göz Kalemi, $ 27, clarins.com ; Nars Velvet Shadow Stick Belle-Île, 29 $, narscosmetics.com .

Kahve gözlerini vurgulamanın bir başka yolu da seksi bir siyah gölge ya da astara sahip olmaktır. Üst ve alt astar çizgilerinizi kenarlara yumuşak bir şekilde bulaştırın.

Soldan: NYX Epic Ink Liner in Black, $ 8, nyxcosmetics.com ; Sephora Koleksiyonu Pitch Siyahında Kolay Dumanlı Göz, $ 14, sephora.com ; Noir Le Plus Noir, 20 $, sephora.com’daki Surratt Güzellik Artistique Göz Farı .

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort