Yukarı

Kadınları Erkeklerden soğutan Davranışlar

Kadınlar çok ani değişen duygulara sahip insanlardır. Bir anda size deli gibi aşık olurken bir anda da sizden buz gibi soğuyabilir. Peki size karşı soğumasını destekleyen tutumlar nelerdir? Eğer siz de partnerinizin sizden soğumasına bir anlam veremiyorsanız veya sizden soğumasını istemiyorsanız bunları yapmayın!

 

  • Erkekler hormonları nedeniyle terlediklerinde çok daha kötü kokular yayabilirler veya çok fazla içki ve sigara tüketen erkekler dayanılmaz şekilde kokabilirler. Bilimsel olarak ise baktığımızda kadınlar kokuya karşı daha duyarlı ve hassastırlar. Bu nedenle kokmamaya dikkat edin ve bakımlı olun. Hijyene önem vermeyen bir erkekle hiçbir kadın birlikte olmak istemez.
  • Kıskançlık ilk başta korumacı ve sahiplenici gibi gözükse de aşırıya ve devamlılığa kaçıldığında sıkıcı hatta itici etki bırakır kadınlarda. Bu nedenle aşırılıktan kaçının ve sevginizi başka yollarla gösterin.
  • Baskı kurmaktan kaçının. Nasıl ki siz erkekler kendinize ait bir hayatınızın olduğunu ve bunun anlayışla karşılanması gerektiğini düşünüyorsanız kadının da kendi için kurduğu ve sosyalleştiği küçük bir hayatı vardır. Baskılar sadece uzaklaştırır, asla yakınlaştırmaz.
  • Doğasında ilgi odağı olma karakterine sahip bir kadın için, bencillik yaparak dünyanın merkezine kendinizi koymaya çalışmanız başlı başına bir yanlış davranıştır.
  • Eğer partnerinize bir zamanlar nazik ve sevecenken bir anda değiştiyseniz onu kaybetmeyi göze almışsınız demektir. Hiç kimse önemsenmemekten hoşlanmaz.
  • Kadınlar her ne kadar erkekler kadar sekse düşkün değil denilse de erkeklerin onlara düşkün olması hoşlarına gider. Bu nedenle seks yapmasanız bile ona dokunmayı ihmal etmeyin.
  • İlişki iki birey arasındaki saygı ve sevgi ile sınanır. Bu nedenle aceleci tavırlarınızı bir kenara bırakın ve partnerinizle birlikte hayatın tadına varın. Bu arada unutmayın kadınlar asla çabuk hareket edemez ve hızlıca hazırlanamazlar.
  • Size açıkça kendini ifade eden bir kadın varsa karşınızda, onun istemediği ve sevmediği davranışları asla yapmayın. İstemediği davranışlarda ısrarcı olmanız onu öfkelendirir ve zamanla sizden soğutur.
  • Cinsellik sadece penis ve vajinadan oluşmuyor. Cinsellik ruh, beden ve zihin üçlemesinden oluşur. Bu nedenle bu üçünün de tam doyuma ulaşması lazım.
  • Kadınlar vücutlarına ve güzelliklerine çok önem verirler ve bu konuda eleştirilmekten hiç hoşlanmazlar. Tam tersi ara sıra iltifat edin. Erkek iltifat etmediğinde, beğendiğini ve arzuladığını partnerine hissettiremediğinde, kadın zamanla özgüvenini yitirir ve cinsel açıdan soğuk bir hale gelir.

fullsizephoto189871

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort