to top

Kadınlar için en iyi seks pozisyonları

Klitorisi uyaran bu seks pozsiyonları, kadınların orgazm olmasını kolaylaştırıyor! İşte kadınlar için en iyi seks pozisyonları…

Misyoner ya da kaşık pozisyonuna kısa bir ara verip cinsel hazzı iki katına çıkaracak seks pozisyonlarını denemeye ne dersiniz? Klitorisi uyaran ve sizi daha kolay orgazma götüren bu seks pozisyonları, cinsel hayatınıza tutku katacak!

Basket pozisyonu

Basket pozisyonu için erkek düz bir yere oturur. Bir bacağını dümdüz uzatırken diğerini hafifçe kırar. Kadı, erkeğin üzerine yerleşir. Kontrolün kadında olduğu bu pozisyonda hız ve derinlik yine ona bağlıdır.

Klips pozisyonu

Klips, klitorisi uyararak kadınları orgazma kolaylıkla ulaştıran seks pozsiyonlarından biri. Bu pozisyonda erkek sırtüstü bacakları birleşik bir şekilde yere uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Kadın ritmik bir şekilde hareket ederek birleşmeyi sağlar.

Kelebek pozisyonu

Kadın masanın üzerine uzanır ve bacaklarınızı erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle masadan destek alarak kalçasını kaldırır ve birleşme sağlanır. Bu pozisyonda erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevk veren bir şekilde devam eder.

Salyangoz pozisyonu

Salyangoz, klitorisi uyaran pozisyonlardan biridir. Bu pozisyonda kadın ayaklarını göğsüne doğru çekerek uzanır ve ayaklarını erkeğin omuzlarına koyar. Erkek diz çöker ve birleşme sağlanır.

At binme pozisyonu

At binme pozisyonunda erkek bağdaş kurarak oturur ve kollarını geriye koyar, vücudunu dengeler. Kadın, erkeğin kucağına ata biner gibi oturur ve erkeğin başını kolları arasına alır. Bu pozisyonda hızı ve derinliği kadın belirlediği için orgazm garantilidir. Pozisyonu uygularken erkek zorlanırsa sırtını bir duvara da yaslayayarak güç alabilir.

Bükülme pozisyonu

Kadın yere uzanır, dizlerini büker. Erkek kadının bacakları arasına girer ve onu kendine doğru çeker. Hareketlerin erkek tarafından kontro ledildiği bu pozisyonda kadınların cinsel birleşmden aldığı haz oldukça fazladır.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.