Yukarı

İlkbaharın en güzel geçici dövmeleri

Bahar geldi ve yaklaşık bir ay kadar sonra da dövmelerimiz kendini göstermeye başlayacak. 2017 yılı için en trend dövmeler Cool Kadın‘da! Bu konuda her yıl size gerçek ve doğru bilgiler sunan Cool Kadın bu yıl için de araştırmalarını yaptı. En trend dövmeleri galerimizde bulabilirsiniz.

En bohem
Lulu DK’nın setleri, milyonlarca farklı yolla cildi süslemek için hazır! Güzel kabile manşetleri, hassas tüyler ve altın güverciklerden oluşuyor.
Wanderlust Mücevher Dövmeleri, Lulu DK, 26 TL.

En egzotik
Rosie’nin dövmelerinin tamamı, Londra’daki atölyesinde yapılır ve bu da hem eski hem de ilginç Meksika esintili cazibelerinden ilham olur.
Meksika, Rosie Wonders, 6,50 £.

En eğlenceli
Etkileyici en iyi festival için vücudunuzu 9 pozitif dövme ile kapla. Setteki pop tasarımlarını karıştırın ve eğlenceyi tadın.
Olumlu, Etkinlik, 7 €.

En narin
Romantik çizgileri ve çiçekli Mandalaları ile, Sioou’nun bu zorlukla var olan geçici dövmeleri hassas ve muhteşem denecek kadar güzel.
Florilèges, Sioou, 15.90 €

En minimalist
Bir çiçek kızı gibi hissetmek için romantik bir dokunuşa sahip iki narin kelebek.
İkili Siyah Kelebekler, Tattyoo, € 6.

En çok yönlü
İster XL kolye ya da çok saygın bilezikler olsun, Glam Tattoo Company’nin tasarımları cildinizi parlaklaştıracak şekilde tek başına ya da birlikte giyilebilir .
Ava, Glam dövmeler, € 12.95.

En narin
Romantik çizgileri ve çiçekli Mandalaları ile, Sioou’nun bu zorlukla var olan geçici dövmeleri hassas ve olduğunca güzel.
Florilèges, Sioou, 15,90 €.

En gerçekçi
Değerli metal kaplaması ve altın katmanı sayesinde, bu geçici dövmeler gerçek bileziklere benziyor. Tek yapmanız gereken 36 karat festival görünümü için parmak ve bileklerinize uygulamanız.
Belles Feuilles, Mücevher Dövme Lab, € 9.90.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort