Yukarı

İlkbahar / Yaz 2017 Güzellik Trendleri

Temiz cilt her daim olması gereken bakım yöntemi iken bu sezon adeta bir trend olarak karşımıza çıkıyor. Sonbahar sezonunda parlaklık ön planda iken ilkbaharda bu parlaklık yerini mat ama tertemiz bir cilde bırakıyor. Bu sezonun moda makyajının örneklerini ise defilelerden görebiliyoruz.

 

1020

 

Parlak ruj ve göz kenarlarında yoğunlaşan allıklarla Kenzo, Chanel ve Adam Selman sezona damgasını vuruyor.

 

1020-1

 

Romantik biri misin? Öyleyse Valentino, Dior gibi markaların size sunduğu kıvrımlı örgüleri denemelisiniz!

 

1020-2

 

Lekeli gözlerinizi silmeyin kalsın diyor Christopher Kane. Düzgün çizgiler çizmek için de vakit harcamayın. Bırakın gözleriniz aksın, buğulu gözlerinizle dikkatleri üzerinize çekin.

 

1020-3

 

Kim Kardashian-West Balenciaga gibi ünlülerin öncülük ettiği makyajsız temiz bir cilt sizi de doğal ve samimi gösterecektir.

 

1020-4

 

Kuaför uzmanı Guido Palau der ki; sert kesimler, dalgalı saçlar ve sarı üzerine beyaza yakın gölgelerin bulunması bahara damga vuracak saç kesim ve renklerinden.

 

1020-5

 

Fendi ve DKNY podyumlarda ışıltılı dudaklar ile karşımıza çıkıyor. Eyeliner ise kuyruklu ve yarım olarak.

 

1020-6

 

Prada , Victoria Beckham, Balmain , Akne Studios , Givenchy ve Kenzo defilelerine baktığımızda saçların yana taranmış derli toplu at kuyruğu modeli ile bağlandığını görüyoruz. Bu akım baharda oldukça yaygın olacak. Uzun saçlarınızı at kuyruğu yapmayı unutmayın.

 

1020-7

 

Sezonun en beklenmedik trendi hiç şüphesiz boyalı kaşlar olacak. Geçen sezon mor tonlarında ve gri tonlardaki saçların yerini bu kez sarı renge boyanmış kaşlar alacak.

 

1020-9

 

Bu sezon allıkların çok moda olacağını daha önce de belirtmiştik fakat bu kez allık yerine ruj kullanarak öpülesi yanaklar elde etmeniz mümkün. Yani bu sezon rujlar ile yanaklarımıza gölgelendirme yapıyoruz.

 

1020-10

 

Uzun saçlar için sezonun modası at kuyrukları iken, lob saçlarımızı bu sezon geriye doğru toplayıp kulak arkasından bir klips ile birlikte toplayacağız. Yani bu sezon saçlarınız uzun veya kısa farketmeksizin derli toplu olacak kulak üstünde saç olamayacak. Bu modayı bize en önce Altuzarra, Delpozo, Sportmax, Gucci gibi markalar bize bu saçın sinyallerini veriyor.

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved