Yukarı

Ev Dekorasyon Fikirleri

Hiçbir ev mükemmel değildir, ne kadar büyük ya da yeni olursa olsun. Düzen veya depolama , aydınlatma ile ilgili sorunları bulabilirsiniz. Evi kiraladığınız zaman daha büyük bir meydan okuma olabilir, çünkü genellikle içinde bulunduğunuz alan hakkında fazla bir şey yapamazsınız. Ancak neyse ki, birçok ev dekorasyon problemi sadece birkaç saat veya hafta sonunda başa çıkabileceğiniz kolay düzeltmelere sahiptir.

1. Evim olduğundan daha dağınık görünüyor

 

En büyük dekorasyon sorunlarınızdan birinin küçük, sıkışık bir alan olmasıdır, bunu geliştirmek için birkaç şey yapabilirsiniz. İşte üç adımlı bir eylem planı:

1: Alanı bölerek başlayalım. Çok fazla ürün, resim ve hatta mobilya parçaları bir odayı olduğundan daha küçük gösteriyor. Gereksiz olan şeyleri temizleyin ve bağış yapın, atın ya da bir kutuda saklayın ya da gözlerden uzak bir yere koyun. Raflardan ve yüzeylerden uzak tutun ve sadece odanın içinde gerekli olan mobilya parçalarını kullanın.

2: Duvarları boyayın. Odanızı daha hafif, taze bir renkle boyayarak odanızı tazeleyebilirsiniz.

3: Büyük aynalar ekleyin. Aynalar ışığı yansıtır ve daha fazla olan yanılsama yaratarak bir alanı genişletir. Büyük, tam boy bir ayna satın alabilir ve duvara yaslayabilirsiniz. Ya da bir masa veya kanepenin arkasında bir duvar aynası veya kare ayna fayans ekleyin. Aynadaki ışığı yansıtacak veya aynadaki güzel bir görünümü seçerek, aynanın yerini stratejik olarak nereye yerleştireceğinizi seçin.

2. Oturma odamın yenilenmeye ihtiyacı var

Oturma odanızı güncellemek için bir ton para harcamak zorunda değilsiniz. Mobilyalar genellikle odanın en pahalı kısmıdır. Mobilyaları yenilemenin yollarını bulmak, onu değiştirmek zorunda kalmanızı önlemek zorundadır. Oturma odanızda ev dekorasyon problemlerini çözmek için bazı fikirler:

  • Eski ve yorgun görünüyorsanız, kanepelerinize özel slipcovers ekleyin.
  • Yeni bir sehpaya yatırım yapın veya var olanı boyayın.
  • Mevcut alanınızı vurgulamak için koyu bir renk seçin ve bu renkte bir veya iki atış yastığı, bir vazo, yeni perdeler ve ucuz bir alan halısı ekleyin.

3. Yatak odam oldukça kalabalık

  • Neyin kaldığını ve neyin tükendiğine karar vermek için önce odayı kırın.
  • Bir yatak ve komidin ve diğer gerekli mobilya parçaları hariç tüm mobilyalardan kurtulun.
  • Odaya geri koymak için çok sayıda küçük öğeniz varsa kitaplıklar veya raflar ekleyin.
  • Yatağın altında depolama kutuları ekleyin.
  • Ayakkabı, sarf malzemeleri ve diğer ürünler için kapı arkasındaki organizatörleri kullanın.
  • Giysi ve daha büyük eşyaları saklamak için kutuları, caddeleri ve ekstra rafları ekleyerek dolap alanını en üst düzeye çıkarın.

Aysegul

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort