Yukarı

Erkeklerin Ayrılık Öncesi Verdiği Sinyaller!

İlişkilerde sürpriz ayrılıklarla karşılaşılabiliyor ne yazık ki, gelgelelim bunlardan çoğu aslında sizin görmezden geldiğiniz ya da fark etmediğiniz küçük sinyaller veriyor öncesinde.
Ve bu sinyalleri yakalamak belki de ilişkinizin şifrelerini çözebilmek adına son şansınız olabilir.
Bu nedenle erkek arkadaşınızın sizden uzaklaştığınız ya da bu ilişkiden soğudunu anlamanızı kolaylaştıracak ve bunlara bir çözüm bulmanız adına size zaman kazandıracak bazı ipuçları ise şöyle…

 • Tek kişilik dev kadro…
  İlişkinin planlayıcısı sizseniz bu maddeye takılmanıza gerek yok. Fakat, erkek arkadaşınız sizin yaptığınız planlara hiçbir katkı sağlamıyor, siz plan yapmadığınız sürece plan yapmıyorsa tek kişilik bir ilişkide sıkışmış olmanız oldukça muhtemel!

 

 • Aileden ve arkadaşlardan uzakta…
  Siz onu yakın çevrenizden hatta ailenizden birileriyle tanıştırmış olmanıza rağmen o bu konulara haddin fazla kapalıysa, sizden ailesine bahsetmek bir yana yanınızdayken telefonlarına dahi açmıyorsa, arkadaşları sizin için sadece birkaç isimden ibaretse; üzgünüz, bu biraz acıtabilir ama biteceğini bildiği bir ilişkiyi yakın çevresine duyurmak istemiyor olabilir.

 

 • Sonsuza kadar süren tartışmalar…
  Ufak tartışmalar ya da bu tartışmaların sık sık yaşanması sizleri korkutmasın; tabii eğer, sonucunda bir çözüm yolu bulabiliyorsanız…
  Sizden ya da ilişkiden uzaklaşan erkekler ummadığınız şeyleri sorun yapabilir, üstelik bu önemsiz küçük ayrıntılar için bile bir çözüm bulmaktan çekinebilir.
  Bu tarz bir ilişki yalnızca tek taraflı efor sarf edeceğiniz için yıpranmanıza sebep olacaktır. Bırakın, gitsin.

 

 • Azalan samimiyet…
  Seks konusunda bir sıkıntı yaşamasanız da, alnınıza, burnunuza ya da yanağınıza kondurduğu küçük öpücüklerde azalma ya da toplum içinde elinizi tutmaktan dahi çekinmesi gibi garip bir durum oluşmaya başladıysa aranızda endişelenmekte haklı olabilirsiniz!

 

 • Küçük yalanlar…
  Gereksiz, küçük şeyler için yalan söylemeye başlaması sizi o kadar da önemsemediğinin en büyük belirtisi olabilir.
  Bu ilişki için en ufak bir çaba göstermek istemiyor artık ve sizin ayrılmanızı bile bekliyor olabilir.

 

 • Buluşmak sorunsalı…
  Sizinle dışarıda buluşmayı eskisi kadar istemiyor ve dolayısıyla buluşmuyorsa diğer kız arkadaşlarına yakalanmaktan çekiniyor olma ihtimali oldukça yüksek!

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort