Yukarı

En Güzel İskandinav Tarzı Yemek Odaları

İskandinav tarzı dekorasyon demek, büyük pencereler, masif ev eşyaları ve mekanın büyük bir bölümünde beyaz rengin hakim olması ile sıcak bir ortam oluşturmak demektir.

Beyazın bu kadar göz önünde olması adını aldığı bölgenin soğuk ve kasvetli geçen uzun kış mevsimini ve yaşam alanlarında oluşan soğuk ve kasvetli havayı ortadan kaldırmak amacıyla tercih edilmiştir. Daha ferah ve aydınlık iç dekorasyon tarzı olan iskandinav stili yaz kış tercih edilebilecek en ideal stiller arasında yer alıyor. İlk izlenim olarak son derece sade ancak sıcak ve modern bir görünüm veren iskandinav tarzı dekorasyon örnekleri ağırlıklı olarak masif mobilyaların doğallığı ve sıcaklığını yansıtır. Bu tarzın en dikkat çekici özelliği ise sadeliğin ortaya çıkardığı zarif ve minimalist havadır. Bu sebeple iskandinav tarzı ev dekorasyonlarını ferah, aydınlık, modern ve sıcak olarak tanımlayabiliriz.

Bu dekorasyonda beyazın yanı sıra kullanılan renkler ise açık gri, siyah ve kahverengi tonlarıdır. Metalik renge sahip tasarımlar beyaz ile son derece uyumlu olduğundan aksesuarlarda metalleri tercih edebilirsiniz.
Büyük lambaderler ve sarkıt avizeler de dekorasyonun tamamlayıcı bir diğer aksesuarlarıdır.

Zeminde de beyaz rengi kullanabileceğiniz gibi halılarda koyu renkleri yada hayvan postu şeklinde halıları tercih edebilirsiniz.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort