Yukarı

En Güzel Dolap Kulpları

Dolap kulpları bir dolabı tamamlayan ve tasarımın ortaya çıkmasında yardımcı olan aksesuarlardır. Evinizde yenilediğiniz dolaplar yapılırken başlarsınız kulplarını seçmeye.

Dolap kulpları ile eski dolaplarınızın bile havasını değiştirebilirsiniz. Eğer dolaplarınızı değiştirmenin maliyetinden çekiniyorsanız veya dolaplarınızın modası geçtiyse sadece kulplarını bile değiştirerek eski dolabınızı çok uygun maliyetle modernize edebilirsiniz.

En çok tercih edilen kulplar gümüş rengi olanlarken, son yıllarda altın rengi olanlarda sıklıkla tercih edilmekte. Özellikle beyaz ve gri renklerde dolaplara altın renginde kulplar asalet katıyor. Sportif dolapları altın rengi kulplar veya klasik kulplarla kombinleyerek tamamen havasını değiştirebilir, hem klasik hem de sportif tarzı birlikte kullanabilirsiniz.

Eğer iki dolap kulpu arasında kaldıysanız ve karar vermekte zorlanıyorsanız, özellikle mutfak dolaplarında ikisini de kullanmanız mümkün. Mesela üst tarafta farklı kulplar kullanılırken, alt tarafta farklı kulplar kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved