Yukarı

Diz Üstü Çorap Nasıl Giyilir?

Sonbahar demek aynı zamanda çorap sezonu da açıldı demektir. Henüz mevsim geçişi olduğundan öncelikle kışlık çorapları ortaya çıkarırız. Diz üstü çorapları asıl amacı ise henüz tam olarak kışa geçilmediği için yazlık kıyafetleri sonbahara uyarlamaktır. Adeta okul yıllarını anımsatan bu çoraplar her sonbahar da trend olur. Peki yıllardan beri hiç modası geçmeyen bu trendi nasıl kombinleyebiliriz öğrenelim!

blogger-image-395762251

Mini Etek ve Loafer Ayakkabı ile Giy.
Okullu stilini uygulamak istiyenler için adeta biçilmiş kaftandır Loafer ayakkabılar. Preppy stil olarakta adlandırılan bu stil; mini etek, loafer ve diz üstü çorap üçlüsünden oluşur. Bu sezon hayli popüler olan süet mini etekleri diz üstü çoraplarla kombinleyebilirsiniz.

blogger-image-1314152601

Diz Üstü Bot Efekti Ver.
Geçtiğimiz yıl en çok giyilen botlardan biri olan diz üstü botlar; bu yılda hükümdarlığına devam edecek gibi görünüyor. Diz üstü botum yok diye dert yanmayın. Siyah kısa bot ve siyah diz üstü çorap ikilisi ile diz üstü bot efekti yaratarak paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz.

blogger-image-24034881

Sırt Çantası Kullan.
Sırt çantası; okullu stilin olmazsa olmazlarından biridir. Ayrıca geçen sezon da dahil oldukça moda oldu. Neredeyse herkesin dolabında mutlaka bir tane var.  Diz üstü çorap giymek sırt çantası takmayı gerektirir.

blogger-image-1662064069

Uzun Manto ve Spor Ayakkabı ile Giy.
Sadece sonbaharda değil; kış sezonunda da diz üstü çorap giyerek stil sahibi olabilirsin. Mini etek ve uzun manto ikilisini diz üstü çorapla tamamlayamak harika olur mesela. Bu kombinasyona bir de spor ayakkabı ekledin mi şık olman kaçınılmaz.

blogger-image-668685135

Gözlük Kullan.
Kışın gözlük kullanımı sokak modasının yükselen eğilimleri arasında. Eğer gözlerin bozuksa bu eğilim tam da sana göre Bilhassa kemik leopar desenli çerçeveler çok popüler olacak bu kış. Diz üstü çorap giydiysen okuma gözlüğünü de unutma.

blogger-image-1117229280

Diz Hizasında Klasik Etek ile Giy.
Diz üstü çorapla farklı bir stil oluşturmak ister misin? Klasik eteği; diz üstü çorap ve bootie ikilisiyle denersen kendi tarzını oluşturabilirsin.

blogger-image-1147906592

Preppy Tarzı Elbise ile Giy.
Preppy tarzı mini elbiseler; diz üstü çorap giymek için ideal alternatiflerden biri. Bu elbiselerin en önemli özelliği; içinde beyaz gömlek varmış hissiyatı veren beyaz yakalı olmasıdır… Dilersen beyaz gömlek ile de bu efekti yaratabilirsin. Dilersen de terzi yardımıyla elbisene beyaz yaka ekletebilirsin. Tutumlu kızlar işini bilir!

blogger-image-28930316

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort