Yukarı

Daha İyi Bir Seks İçin 13 İpucu

Seks hayatınızın zaten iyi olduğunu iddia edebilirsiniz. Fakat uzman fikirleri ile daha da iyi olacağından eminiz. Seks patlaması yaşamak için, mastürbasyon yapabilir veya porno videolar izleyebilirsiniz. Tabi bu kestirme bir yol olur. Peki uzmanlar bu konuda neler diyor dersiniz? İşte cevabı;

 

1479226439-1475078051-gettyimages-99307597

  1. Kötü bir gün geçirdiniz ve seks için enerjiniz kalmadıysa imdadınıza Megan Fleming yetişiyor. Uzman der ki bu kez video izlemek yerine erotik hikayeler okuyun ve kendinizi şımartmak için yeni bir seksi iç çamaşırı satın alın.
  2. Kendine ve kişisel bakımına özen göstermelisin. Hatta zaman zaman eşinle başbaşa kalmak için çocuğuna tek gecelik özel bakıcı bile tutmalısın.
  3. Megan Fleming ateşli bir seks için onu arzuladığını hissettirmelisin. Mesela iç çamaşırlı bir fotoğrafını çekip ona gönderebilirsin.
  4. Ona nasıl bir seks yapmak istediğini anlat. Telefonla birlikte hayaller kurun.
  5. Kendinize sınır koymayın. Mesela haftanın şu günü seks yaparız gibi. Kendiliğinden anı yaşamak her zaman en güzelidir.
  6. Partnerinizin ruh hali uygun değil diye çekingenlik yapmayın. Çünkü böyle zamanlarda seks, hem daha ateşli olabilir, hem de birbirinize olan bağlılığınızı artırır.
  7. Seksolog Vanessa Marin diyor ki; “seks hayatınızı canlandırmak için seks oyuncaklarından faydalanın”
  8. Dr Marin, seks sadece üç dakika sürmemelidir. Gün içerisinde arzunuzu yüksek tutmaya çalışın. Mesela yemek yaparken yada duş alırken farkında olmadan yapıyormuş gibi seksi davranışlarda bulunun.
  9. Vanessa Marin öneriyor; günün farklı saatlerinde, farklı ortamlarda oral seks yapmayı adet edinin.
  10. Partnerinizin vücudunu iyi tanıyın ve nelerden hoşlandığını unutmayın.

1479226474-1476209741-sex

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved