to top

Cinsellikte Kadınları Anlamak

???????????????

İyi bir cinsel yaşama sahip olmak ve doyuma ulaşmak kuşkusuz tüm bireyler için önemli bir konu. Cinsel doyuma ulaşan ve tatmin yaşayan her insan hayata karşı çok daha güçlü savunma mekanizmaları geliştiriyor. Ki doğruyu söylemek gerekirse cinsel tatminsizlik, saldırgan bireyler, savaşlar ve kavgaların temel sebeplerinden birisi. Savaşma seviş diye boşuna söylenmiyor yani…

Konumuz kadınlar olduğuna göre onların cinsel doyuma ulaşmaları biz erkekler için önemli kazanımlar sağlayacağı aşikar. İyi bir yemek, ilgi-alaka ve pozitif bir yaşam istiyorsak kadınları cinsel anlamda mutlu etmek zorundayız. Yoksa tüm hayata sirayet edecek sorunlara hazırlıklı olun…

İlk olarak temel kural şu; yatak odası iki kişinin mahrem alanı ve utanma, sıkılmanın olmayacağı bir alan olmalı. Dünyaya hangi pencereden bakarsanız bakın yatak odasına girdiğiniz anda 2 kişinin yaşadığı bir aşk gezegenine geçiş yapmalısınız. Orası sizin dünyaya kapalı alanınız ve kuralları beraberce koymalısınız. Bu fiziksel olduğu kadar duygusal süreçleri de barındırmalı.

Ritüel: Mutlaka önceden hazırlığınız olmalı, kısa da olsa duş alın, dişleriniz fırçalayın ve hafif bir koku sürünün. Tıraş olun (zımpara etkisi) Yani başlangıç olarak bir hazırlığınız olmalı ki, bu konsantrenizi arttırır ve daha iyi sonuçları olur.

-Her kadın ne olursa olun övgüden hoşlanır. Fiziksel dokunuşlardan önce beynine ve ruhuna hitap etmelisiniz. Özellikle kadınların fiziksel olduğu kadar ruhlarıyla da tatmine ulaştıklarını unutmayın. Kadının gururunu okşayın ve onu ne kadar beğendiğinizi, arzuladığınızı hissettirin daha önemlisi söyleyin. Kadınların ruhunu kazanmak en önemli hedefiniz olsun. Sonra bakın neler olacak.

-Kadınlar için iyi bir ortam önemlidir; bir mum ışığı veya hoşlanacağı türden bir müzik, romantik ortam isteyebilir. Onun için özel sayılabilecek hoşlandığı bir şeyi bulun ve o imkanı yaratmaya bakın. Hadi basit çok bir tüyo, bu güzel bir çikolata bile olabilir. Çikolata içerdiği methylxanthine maddesi afrodizyak etkisi yaratır.

-Aceleye getirmeyin! Kadınların hiç hoşlanmadıkları bir konu da bu özel duyguyu aceleye getirmek. Kadınlar yavaş ve geç adapte olurlar, bu yüzden iyi bir zamanlamanız olsun.

-Mutlaka ön sevişmeyi uzun tutun ve onun nelerden hoşlandığını öğrenin. Bunun yaparken bu nasıl? iyi mi?, hoşuna gitti mi? gibi direkt sorulardan çok, dolambaçlı konularla cevaba ulaşın. Sınav gibi olursa  sıkar.

-Kulak ve boynunun öpülmesinden hoşlanmayan kadın sayısı çok azdır. Onun dışında yine karşılıklı konuşarak veya çaktırmadan dokunulmasını istediği veya hoşlandığı bir şeyi, nelerden zevk aldığını öğrenmeye çalışın.

– İyi bir yatak odanız ve yatağınız olsun. Bu konuda para harcamaktan çekinmeyin. Odanıza eşinizin hoşlanacağı türden dekorasyon ürünlerinden alabilirsiniz. Bu ekonomik harcama akıllı telefonunuzun modelini değiştirmekten daha fazla katkı sağlayacaktır.

-Fanteziler rutin giden bir cinsel yaşam için önemli bir konu. Farklı deneyimler getirerek heyecan katabilirsiniz.

-İyi birliktelikten sonra kıçınızı dönüp uyumayın en azından sarılarak güzel bir öpücük verin ve onu ne kadar sevdiğinizi söyleyin.

-İşte size son ipucumuz, masaj yapmayı öğrenin. Emin olun ki vücuduna dokunmak, güzel bir masaj sizi beyaz atlı prense dönüştürür.

Ve son söz. Size burada veya başka yerlerde ne öneriler getirilirse getirilsin, temel kaide bu birlikteliği iki kişinin oluşturduğudur. Bu mahrem alanınızı olabildiğince konuşarak, anlaşarak renkli bir dünyaya çevirin. Hiç bir zaman bu tür konulardan utanmayın ve çekinmeyin. Ve her şeyi fiziksel olarak algılamayın, kadınların ruhuna hitap edin.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.