Yukarı

Can Yunus Çetinkaya 2017 Bahar Defilesi

Can Yunus Çetinkaya 1981 yılında doğdu. 1997 yılında hedef olarak seçtiği erkek moda tasarımcısı olma yolunda, tüm alt yapı eğitimini tamamladıktan sonra, 2004 yılında Milan Fashion Campus’de moda tasarım eğitimini tamamladı.

2005’ten günümüze, önde gelen yerli ve yabancı markalara, aksesuar, kumaş tasarımı, hazır giyim koleksiyonu ve moda danışmanlığı yapıyor. 2010 yılında tescilini almış olduğu “CAN” markası ile, yılda 2 ana koleksiyon hazırlayıp, Nişantaşı’ndaki merkezinde gerek firmalara gerekse kişiye özel satışını gerçekleştiriyor.

Can kendini bir kaşif olarak tanımlıyor. Hedef kitlesi şehirden sıkılmış kendine özgü abartısız detayları olan, şık spor giyen kişilere yönelik olup, her sezon yeni bir keşif pro- jesi ile yola çıkarak koleksiyonlarını hazırlıyor. Koleksiyonunu yeni keşif ile bütünleştire- cek şekilde, kendine özgü kalıp formları, renkler, desenler ve aksesuarları olan ürünlerle tamamlıyor. Hazırladığı koleksiyonları üniversitelerde eğitim amaçlı seminerler ile tanıtımını yapıyor, bir yandan da Marmara Üniversitesi’nde çeşitli projelerde öğretim görevlisi olarak yer alıyor.  Başarılı tasarımcının MBFWI 2017 Bahar Koleksiyonu ise cool kadında;

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort