Yukarı

Bebeğinize Özel Mama Sandalyesi İçin Fikirler

Bebeğiniz doğdu ve ilk 6 ay anne sütünü eksiksiz vermeye çalıştınız. Artık ek gıdaya başlamanızın zamanı geldi. Ek gıdaya geçiş ile birlikte mama sandalyesi alma zamanı da gelmiş demektir. Her ne kadar evin içerisinde çok yer kaplasa da mama sandalyeleri anneler için kurtarıcı niteliğindedir…

Eğer henüz anne adayı iseniz bir mama sandalyesinden ne beklenilebilir ki, güvenilir olması dışında diye düşünebilirsiniz? Fakat mama sandalyesini kullanmaya başladığınızda nereye koyacağınızı düşünerek, ne kadar da yer kaplıyor diyeceğinizi duyar gibiyim…Mama sandalyelerini kendi içerisinde 5  başlık altında toplayabiliriz.

 

  • Güvenli ve heybetli mama sandalyeleri
  • Hafif ve portatif mama sandalyeleri
  • Taşınabilir mama sandalyeleri
  • Bebeğinizle birlikte büyüyen mama sandalyeleri
  • Amacının dışında da kullanılabilen mama sandalyeleri

 

Mama sandalyesi alırken en çok dikkat etmeniz gereken konu temizlemesinin kolay olmasıdır. Oturma minderinin kumaş olması yerine silinmesi ve temizlenmesi kolay muşamba kaplı sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra illede kumaş olsun derseniz yıkanması kolay olmasına dikkat edin. 6 ayından sonra yerinde durmak istemeyen minik bebeğiniz için yere sağlam basan ve güvenlik kemerinden emin olacağınız bir sandalye almanız da önemli. Eğer bebeğinizin sürekli yerleri kirletmesinden şikayetçi iseniz mama sandalyesinin bacaklarından geçirebileceğiniz bir kumaş yardımı ile bu sorunun önüne geçebilirsiniz.

Mama sandalyesini bebeğinizi orda oturmaya ikna ettiğiniz sürece uzun zaman kullanabilirisiniz. Fakat ortalama olarak 3yaşından sonra hiçbir çocuk mama sandalyesinde oturmaktan hoşlanmaz.

 

Siz siz olun bütçenizin yanı sıra kullanabilecek olduğunuz eşyaları satın alın…

İşte sizin için seçtiğimiz sizlere fikir verebilecek mama sandalyeleri…

mama sandalyesi 1 mama sandalyesi 7

Fisher-Price-Portatif-Mama-Koltu

mama sandalyesi 3 mama sandalyesi 4
anbebe mama mama sandalyesi cihicco mama sandalyesi 5 Kraft-Mama-Sandalyesi ıkea mama sandalyesi mama sandalyesi fikir

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort