Yukarı

Bana Hangi Renk Yakışır?

Yeni yıla sayılı günler kaldı. Yeni yıl demek yeni heyecanlar, yeni adımlar, yeni birliktelikler demek. Kiminiz o gün ailenizle, kiminiz arkadaşlarınızla bazılarınız ise sevgilisiyle geçirecek. Bu özel günü güzel bir anı bırakacak şekilde yaşayabilmek için giyimden,eğlenceye kadar her türlü planlar yapılmaya başlanmıştır. Saç şeklinize karar verdiniz ancak stilinizi belirlemek bazen zaman aldığı gibi hepimizi kararsız hale getirebiliyor.

Nasıl bir elbise giysem? Hangi renk olsun? Ayakkabıyı nasıl seçsem? gibi sorular başımızda döner durur. Kolay değil onca güzel seçeneklerin arasında tercih yapmak, uygun ve de yakışanı alabilmek…

Öncelikle size uygun elbiseyi almanız için vücudunuzun hatlarını çok iyi bilmeniz ve doğru tercihinizi buna göre yapmanız gerekir. Ayrıca ten renginizi açacak size yakışacak renkleri seçin. Cilt tonunuz saç renginden, makyaja ve elbiselerdeki renklere kadar size yakışan rengi belirler. Soğuk cildiniz varsa yani beyaz tenliyseniz pastel ve canlı renkleri tercih edin. Özellikle pembenin ve mavinin tonları size çok yakışacaktır. Eğer cildiniz sıcaksa yani buğday-esmer tenliyseniz size yakışacak renkler yeşil ve kırmızının tonları olacaktır. Cilt tonunuzu belirlemeniz için gün ışığında elinizin üzerindeki damarları kontrol edebilirsiniz. Eğer damarınız maviyse soğuk, yeşilse sıcak ten renginize sahipsiniz demektir.

Size yakışacak renkleri aşağıdaki grafikten bulabilirsiniz.

renktonları

yeşil lacivert  bej

mavikırmızı1elie2

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort