Yukarı

46 Muhteşem Katmanlı Saç Kesimleri ve Saç Stilleri

Kısa saçlar pratiği ve hayatı hızlı yaşamayı seven hanımlar için adeta vazgeçilmez. Pratik, modern ve şık bir görünüm sağlayan bu saçlar için size önerilerimiz olacak. Fakat biz saç kesimi modellerini gruplara ayırdık diyebiliriz. Çünkü kısa saçlar her yaş grubu için farklı tasarımlar içeriyor. Siz buradan kendinize uygun olanı seçebilir, hatta sitemiz aracılığı ile kuaförünüze göstererek tarif edebilirsiniz.

İkonik usta bir saç uzmanı olan John Frieda, kendi formülünü cetvel alarak bulduğunu ifade ediyor. “Kulağınızın altından başlayarak dikey olarak aşağı doğru hizaya getirdi. İkincisi, kurşun kalemin cetvelle kesiştiği noktada belirtildiği gibi, bir kalem alıp çenenin altına yerleştirirsin, böylece kesin ölçüyü bulursun. 2.25 inç altındaki herhangi bir ölçüm, kısa katmanlı saç stillerinin gurur verici olacağını gösterir.” dedi.

Mesela Pixie saç kesimi, özellikle yuvarlak yüzlülere yakışır. Gözlere ve elmacık kemiklerine dikkat çeken bu kesim aynı zamanda yüzün yuvarlaklığını yumuşatmak için tercih edilebilir. Kısa pixie katmanlı saç kesimi için iyi olan diğer yüz şekilleri kalp, oval ve kare şeklindedir.

Asimetrik kısa katmanlı saç stilleri, oval şekilli yüzleri olan kadınlar için idealdir. Ancak, uzun yüz tiplerine sahip olanlar kısa katmanlı saçlar yerine uzun katmanlı saçları tercih etmeliler. Uzun saçlar dar yüzleri, geniş göstermeye yardımcı olur.

1. Kısa Katmanlı Klasik Pixie Kesim

2. Kısa Katmanlı Mavi-Yeşil Bob

3. Edgy Rocker Kısa Saç Kesimi

4. Kısa Katmanlı Yükseltilmiş Bob

5. Kısa Katlı Çene Boyu Bob

6. Parçalı Dokulu Kısa Katmanlı Saç

7. Basamaklı Ombre Kısa Katmanlı Saç Kesimi

8. Kısa Katmanlı Düz ​​Kesme Ombre

9. Dikişsiz Balayage Kısa Katmanlı Saç Kesimi

10. Edgy Volumous Kısa Katmanlı Saç Kestirme

11. Kısa Katmanlarla Bulut Kesme

12. Kısa Katlı Volumous Bangs

13. Neon Pembe Kısa Katmanlı Saç

14. Lavanta Pixie Kısa Katmanlı Saç Kesimi

15. Kırmızı ve Siyah Asimetrik Kısa Katmanlı Saç Kestirme

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort