Yukarı

2017 gelinlik trendleri

2017 yılında trend olacak gelinlik modellerini cool kadın sizler için araştırdı. 2017 yılında evlenmeyi düşünenler not almak için kağıt ve kaleminizi hazırlamanızı öneriyoruz.

2017 yılında pembe ve mavi gelinlikleri bol bol göreceğiz. Bir dönemin krem ve capicino renkleri yerini soft mavi ve pembelere bırakıyor. Tabii hiçbir zaman modası geçmeyecek olan beyaz ve kırık beyaz tonlarını da tercih edebilirsiniz.

Daha önce de 2017 yılı için renkli saçlara sahip olacak gelinlerden bahsetmiştik. Eğer siz bu kadar cesaretli değilseniz gelinliğinizi renkli kullanabilirsiniz. Ayrıca pembe mi mavi mi derseniz tasarımcılar mavi gelinliklerin daha çok tercih edileceğini söylüyor.

 

Bu yıl gelinliklerde uçuş uçuş kabarık etekler trend olmaya devam etse de, kalın satenler, tafta kumaşlar ve dantel işlemeler daha ön planda olacak. Gelinliklerin kolları uzun kollu olmalı. Ama illa ki straples model isterim diyenler, şık bir şalı aksesuar olarak da kullanabilir. Saten benim tarzım diyenlere ise kalın dantel süslemeleri öneriyoruz.

 

 

Yoğun kabarık tasarımlar, uzun tül kuyruklar, kabarık ve büyük yakalı gelinliklerin tercih edileceği 2017 yılı için, gelinliklerin altına alçak ve kalın topuklu ayakkabılar seçin, ince belli görünmek isteyenler işlemelerin bel bölgesinde olmamasına dikkat etmeli, ayrıca göğüsleri büyük olanlarda yine işlemelerin bu bölgede olmasından kaçınmalıdır.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort