to top

Yüzünüzdeki İzleri Kapatmanın Püf Noktaları

Yüzünüzdeki kırmızı, kahverengi bazı lekelerden nasıl kurtulacağınızı aktaracağız. Yüzünüzdeki kızarıklardan kurtulmanız için öncelikle yeşil renk düzeltici kullanmanız gerekiyor. Bu kızarıklar genelde burun kenarlarında, alında, yanaklarda yer almaktadır. Bu bölgeye yeşil kapatıcı bir fırça yardımıyla sürebilirsiniz. Sivilceler üzerine de sürmeniz iyi olacaktır. Daha sonra bu izlerin üzerine kapatıcı sürün. Ardında toz bir pudrayla sabitleyin.

Göz altında yer alan morluklardan kurtulmanız ise bol su için ve zeytinyağlı yemekler tüketin. Morluklardan kurtulmanız için somon rengi renk düzelticiyi kullanın. Yüzük parmağınızla somon rengi renk düzelticiyi gözlerinizin altına dikkatli bir şekilde sürünüz… üzerine göz altı kapatıcı sürün ve toz pudrayla tamamlayın. Göz altınızda mor, mavi,yeşil gibi renkler varsa sarı ve somon renk düzelticiyi karıştırıp sürebilirsiniz.

Esmerlerin göz altınızdaki morluklar yeşildir, beyaz tenlilerin ise mavidir. Esmerler yeşil tonlarındaki göz altı morluklarını pembe renk düzelticisini kullanabilirler.

Eğer cildiniz sarı bir cilde sahipse lavanta, lila renginde renk düzelticiyi bütün yüzünüze sürebilirsiniz. Daha sonra cildinize uygun fondöteni sürerek makyajınız tamam olacaktır.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.