Yukarı

Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin Çifti Boşandı

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin’in boşandığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.
10 Ağustos 2006’da evlenen ve 24 Aralık 2009’da da oğulları Rodin’i kucaklarına alan Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin çiftinin boşandığı iddia edildi.

HERKESTEN SAKLIYORLAR

Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un haberine göre; 2013 yılından beri boşanacaklarını iddia edilen Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin çifti tek celsede anlaşmalı olarak boşandı. Boşanma haberleriyle sık sık gündeme gelen ikilinin bu kararı herkesten sakladığı öğrenildi.

ARALARINDA ANLAŞMIŞLAR

10 yıllık evliliklerini dostça bitirme kararı alan Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan aralarında anlaştı. Yılmaz Erdoğan, oğlu Rodin ile Londra’da yeni bir hayat kuran Belçim Bilgin’i sık sık ziyaret edecek.

yilmaz-erdogan-belcim-bilgin-cifti-bosandi-8832240_3830_m

BİRLİKTE MUTLULUK POZU VERMİŞLERDİ

Belçim Bilgin, en son ocak ayında verdiği bir röportajda, boşanma dedikodularıyla ilgili olarak “Bu dedikodulardan artık bıktım. Biz birbirini çok seven ve aralarında oldukça sağlam bir bağ olan bir çiftiz.” diye cevap vermişti. Haziran ayında da çift, oğulları Rodin ile birlikte bir AVM’de basına poz vermiş ve bu da ‘boşanma dedikodularına fotoğraflı cevap’ olarak yorumlanmıştı.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort