to top

Yılın Sürprizi İstikbalden

Dünyaca ünlü Türk markası İstikbal’den yılın sürprizi geldi. İstikbal belirli tutarda alışveriş yapan herkese kdv kadar hediye veriyor.

*Belirli tutarda alışveriş yapan herkese KDV kadar hediye kampanyası İstikbal Mağazalarından, tüm İstikbal ve Deco Markalı ürünlerden, tek seferde KDV dahil 8.490 TL ve üzeri alışveriş yapan tüketicilerimize alışverişin KDV’si tutarında, tek seferde KDV dahil 4.990 TL ile 8.490 TL arası alışveriş yapan tüketicilerimize alışverişin KDV’sinin yarısı tutarında, müşterinin seçeceği ürünlerimizden hediye olarak verilecektir.

KDV Kampanyası Uygulama Esasları:
1. İstikbal ve Deco Markalı ürünlerden tek seferde en az KDV dahil peşin (1+5 taksit) fiyatlar üzerinden 4.990 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüketicilerimiz hediye almaya hak kazanabilecektir.
2. KDV dahil 4.990 TL altındaki alışverişlere herhangi hediye verilmez.
3. Söz konusu alışverişlerin aynı bayiden ve tek seferde yapılması gerekmektedir.
4. Kampanya kapsamında kazanılan hediye satış anında tüketicimize verilecektir.
5. Tüketicinin hediye tutarı karşılığında seçtiği ürün fiyatı, Hediye tutarından fazla ise aradaki fark tüketiciden tahsil edilecek olup, Hediye tutarının altında ise kalan tutar tüketiciye geri ödenmez ya da toplam satıştan indirim olarak düşülmez.
6. Kampanya kapsamında tüketicilerimiz en fazla KDV dahil 23.000 TL’lik alışverişin KDV’si kadar Hediye hakkı kazanabilir. Tek seferde KDV dahil 23.000 TL üzeri tüm satışlarda en fazla KDV dahil 23.000’nin KDV’si 3.508 TL değerinde hediye verilecektir.
Kampanya ve tavsiye edilen perakende fiyatlarımız 01.01.2016 – 31.03.2016 Tarihleri arasında geçerlidir. İstikbal, ürünleri üzerinde önceden belirtmeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. KDV veya diğer vergi oranlarında olabilecek değişiklikler ve gelebilecek yeni vergiler fiyatlara aynen yansıtılacaktır. Fiyatlarımıza KDV dahildir. Belirtilen kampanya tarihinden önce kampanyayı sona erdirme hakkı mahfuzdur. Kampanya koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi için, lütfen bir İstikbal yetkili satıcısı’na başvurunuz. Tipografik hatalardan İstikbal sorumlu tutulamaz. Peşin fiyatına 12 taksitle ödeme koşulları mobilya ürün grubunda Maximum üyesi olan bayilerimizde geçerlidir. Ev tekstili ve halı ürün grubunda kredi kartı avantajı 9 taksit ile sınırlıdır. Peşinat +11 taksit seçeneği senetli satış yapan bayilerimizde geçerlidir.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.