Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Yılın Aşk Bombası!
Yukarı

Yılın Aşk Bombası!

Aşk yaşadıkları konuşulan İrem Sak ile Ali Sunal, Erdem Yener’in albüm lansmanında yan yana poz vermemek için yüzlerini gizlemeye çalıştı.

Erdem Yener, ikinci albümü “Çıplak”ı müzikseverlerin beğenisine sundu. Albüm lansmanını önceki gün gerçekleştiren şarkıcıyı oyuncu arkadaşları da yalnız bırakmadı. Yener’i izleyenler arasında aşk yaşadıkları konuşulan İrem Sak ve Ali Sunal da vardı.

İLK ALBÜMÜ ÜÇ BUÇUK YIL ÖNCE ÇIKARMIŞTI

Sürpriz bir kararla ‘Güldür Güldür’den ayrılan Erdem Yener, müzik hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yener, üç buçuk yıl aranın ardından ikinci albümü “Çıplak”ı beğeniye sundu. Önceki gece garajistanbul sahnesinde lansmanı gerçekleşen albüm, dinleyicilerden tam not aldı.

“SONUNDA SAHNELERE GERİ DÖNDÜM”

“Burada olmak çok keyif verici. Sonunda sahnelere geri döndüm” diyen Erdem Yener’i gecede Özge Borak, Alper Kul, Onur Buldu, Vildan Atasever ve Onur Atilla gibi ünlü isimler de yalnız bırakmadı.

ask-yasadiklari-konusulan-ali-sunal-ve-irem-sak-9018584_3468_m

ALİ SUNAL VE İREM SAK’IN PANİK ANLARI

İrem Sak ile Ali Sunal da Erdem Yener’i dinledi. Aralarında aşk söylentileri çıkan ikili, yan yana poz vermemek için yüzlerini gizlemeye çalıştı.

İşte o geceden kareler;

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort