Yukarı

Yılbaşı İçin Hediye Rehberi

Yeni yıla girerken yapacağınız en iyi şey sevdiklerinizi mutlu etmek olacaktır. Yeni yıla yeni hayat, yeni mutluluklar gerek. Eğer sizde bize katılıyorsanız sizin için hazırladığımız önerilerimize kulak vermelisiniz…

LİSTE YAPIN: Hediye almayı düşündüğünüz kişilerin bir listesini yapın. Bu listeyi hazırlarken gerçekçi olmaya dikkat etmekte yarar var. Kimi zaman aileye yönelik tek bir ev hediyesi ayrı ayrı herkese yönelik hediye almaktan çok daha ekonomik ve aynı zamanda tek tek küçük hediyeler almak yerine bir tek iyi bir hediye almak anlamına gelir. Bu nedenle hazırlayacağınız listede bireylerin niteliklerini de düşünmekte fayda var.

HEDİYELERİ ÖNCEDEN PLANLAYIN: Plansız alışveriş kadar tehlikeli bir şey daha yoktur. Eğer alışverişe çıkmadan evvel ne alacağınızı tasarlamazsanız büyük bir kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bu nedenle hazırladığınız isim listesindeki kişilere satın alabileceğiniz hediyeleri önceden planlamak size hem vakit hem de nakit kazandırır.

SON GÜNE BIRAKMAYIN: Hediye alma işini son güne bırakmayın. Zamanı planlamak da en az ilk iki madde kadar önem taşır. Zamana yayılmış bir alışveriş size satın almayı düşündüğünüz şeyleri alternatifleri ile değerlendirme fırsatı sunar.

GEREKLİ ŞEYLER SEÇİN: Bir eldiven, bere, cüzdan, atkı, şal, anahtarlık, çorap, kemer hemen herkesin her zaman için ihtiyaç duyacağı aksesuarlardır. Fazlası bile ne gereği vardı dedirtmeyecek aynı zamanda da sizin bütçenizi sarsmayacak bu ve benzeri gerek duyulan şeyleri seçmek yılbaşına özel alışveriş yaparken dikkate alınması gereken bir bilgidir.

yilbasi-hediye-kutu

 

2017 YILBAŞI HEDİYE SEÇİMİ, 2017 YILBAŞI HEDİYE ALTERNATİFLERİ

Günlük hayatta ihtiyacımız olan ve fazlasının gereksiz olarak tanımlanmayacağı her şey hediye olarak değer taşır.

Atkı, bere, eldiven, şal, kravat, fular, şemsiye, bir çift inci küpe gibi günlük hayatımızın vazgeçilmez aksesuarları yılbaşı için iyi birer hediye alternatifidir. Hem ekonomik hem de fonksiyonel olan bu seçenekleri sevdikleriniz için değerlendirebilirsiniz.

Cüzdan, portföy, çanta, kemer gibi aksesuarlar biraz daha maliyetli seçenekler olup eğer hazırladığınız bütçenizi zorlamıyorsa değerlendirebileceğiniz alternatiflerdendir.

Kişisel bakım ürünleri de yılbaşında tercih edebileceğiniz yılbaşı hediye seçeneklerindendir. Parfüm, deodorant, tıraş kremi, tıraş bıçağı, bakım kremleri, nemlendiriciler, makyaj malzemeleri ve daha nice güzellik ve bakım setleri yılbaşında verebileceğiniz ekonomik hediyelerden…

Nevresim takımı, havlu, masa örtüsü, polar ya da yün battaniyeler gibi ev tekstil ürünleri, tepsi, mum, yedi fil, nazar boncuğu gibi nazarı kovacağına ya da uğur getireceğine inanılan aksesuarlar yılbaşı için ideal ev hediyesi seçeneklerindendir. Fazlası için ne gerek vardı dedirtmeyecek bu seçeneklerden birini evine davetli olduğunuz aileye hediye edebilirsiniz.

Yemek, hobi, fotoğrafçılık, sinema ve daha nice özel ilgi alanlarına yönelik hazırlanmış kitaplar da iyi birer yılbaşı hediyesidir. Ayrıca yeni yıla özel ajandalar, takvimler de hediye listenizde yer alabilir.

Bunların dışında kişiye özel hediyeler de almanız mümkün. Mesela, fotoğraftan puzzle’lar, esprili muglar, karakalem portreler, afişler, kişiye özel hazırlanan kitaplar ve daha niceleri kişiye özel hediye vermek isteyenler için satışa sunuluyor. Ancak yılbaşı öncesi olası yoğunlukları göz önünde bulundurarak sipariş vermekte fayda var.

Hadi artık vakit kaybetmeden hazırlıklara başlayalım…

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort