Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
2016 Yılbaşı Gecesine Özel İç Çamaşırları
Yukarı

2016 Yılbaşı Gecesine Özel İç Çamaşırları

kırmızı 10

2016 yılına sayılı günler kala kıyafetten, iç çamaşırına kadar bütün trendlerde değişti. Peki, bu yılbaşı gecesi giyeceğiniz en göz alıcı kırmızı iç çamaşırınızı belirlediniz mi? Kırmızı iç çamaşırı giymenin bir hikayesi var.

kırmızı 6

Yılbaşını sevgilinizle birlikte çok özel bir restoranda eğlenerek geçirebilirsiniz veya evinizde kendi hazırladığınız özel sofranızda birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Kısacası o gün hangi planı yaparsanız yapın kadınların vazgeçemediği klişe haline gelen bir tür inanış şeklidir o geceye özel kırmızı iç çamaşırı giymek. Size şans getireceği gibi geceyi sevgilinizle ya da eşinizle birlikte geçireceğiniz içinde çok özel anların seksi bir parçası olacaktır.

kırmızı 8

Yılbaşı öncesi arkadaşlarınıza ve kendinize kırmızı iç çamaşırı hediye aldınız. Kırmızı iç çamaşırının hikayesi oldukça ilginç öyle düşündüğünüz gibi mistik bir öykü değil aslında… Amerikalı iç çamaşırı satıcısı Henry George 1956 yılında iflas etmeseydi bugün kadınlar bu inanca sahip olup kırmızı iç çamaşırı giymeyeceklerdi. O dönemde kadınlar iç çamaşır takımlarını kırmızı olarak alırken, diğer renkteki iç çamaşırları ise takım olarak değilde tek tek alıyorlardı.

kırmızı 4

Kırmızı külotlarında tek olarak satılması için yılbaşından üç hafta önce satamadığı kırmızı külotları yakın çevresindeki kadınlara hediye ederek şans getireceğini söyledi. Ve böylece şans getireceğine inanılan kırmızı külotlar bir anda depoda tükenmeye başladı. Bu olay herkese yayılınca bir yılbaşı geleneğine dönüştü.

kırmızı7

Kırmızı aşkın, şehvetin ve tutkunun rengidir. O geceye özel tutkulu dakikalar yaşayacağınız gibi size şans getireceğini de düşünerek giyerseniz şayet o yılınız çok güzel geçebilir belki.. Kim bilir?

kırmızı 9

kırmızı12

Siz yine de saat 00:00 olmadan bir kaç dakika önce kırmızı iç çamaşırınızı giyinin ve yeni yıla merhaba deyin.

Şimdiden şans dolu bir yıl dileriz.

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort