to top

Yılbaşı Gecesi Nasıl Elbiseler Giyilmeli?

Yılbaşı gecesi hareketli olacağı için dekolteye dikkat etmek gerekiyor. 40 ve üzeri bedenler göğüs dekolte kullanmamalılar bunun yerine sırt dekoltesi kullanmalılar. İllaki dekolte diyorsanız küçük omuz, göğüs ve yırtmaç dekolteli elbiseleri alabilirsiniz

Yılbaşı parti elbiselerinde genel olarak canlı ve ışıltılı, payetli, gold renkli ve mini, dekoltesiz elbiseler tercih edilmelidir. Çok fazla sert kalıplaşmış kumaşlardan kaçınmalı, daha rahat likralı ve şifon kumaşlar giyilmelidir. Böylece daha rahat hareket edebilirsiniz. Küçük aksesuar ve detaylarla elbisenizi daha şık hale getirebilirsiniz.

Yılbaşı gecesinde tercih edeceğiniz renkler teninize ve gideceğiniz mekana uygun olmalıdır. Kendinizi daha canlı ve pozitif hissetmek istiyorsanız canlı renkleri tercih ediniz mavi, yeşil, mor, kırmızı…

34-36-38 bedene sahip zayıf kadınlar dar kalıplı ve vücutlarını saran elbiseleri seçebilirler. Gece mavisi, kırmızı, yeşil, fuşya can alıcı aktif renkleri seçin. Göğüs dekoltesi yerine sırt dekolteli elbiseleri tercih edin.

Kilolu kadınlar ise yılbaşı gecesi daha rahat hissetmeniz için likralı, elastik kumaşları seçin. Renk olarak açık renkler yerine koyu ve baskın tonları tercih edin. Zarif ve ince görünmek için desenli, çizgili kumaşlardan kaçının. Düz renkleri tercih edin.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.