to top

Yeni Yıl Makyajı

Yeni yıla birkaç gün kala o geceye özel makyajınızın nasıl olacağına karar veremediyseniz sizlere bu konuda önerilerimiz olacak…

Öncelikle cildinizi iyice temizledikten sonra peeling yapmanız gerekiyor. Bu şekilde cildiniz parlak ve temiz olacak. Ardından mutlaka nemlendirici sürünüz.

Yüzünüzün tenine uygun fondötenizini ıslak mayaj süngeriyle iyice cildinize yedirin. Daha sonra göz altlarınızı ve izlerinizi kapatıcınızla kamufle edin.

Sıra geldi gözlere… Yılbaşı gecesi gözleriniz mutlaka ışıldamalı… Bunun  için ışıltılı eyliner kullanabilirsiniz. Göz kapaklarınıza siyah ve füme renklerini uygulayabilirsiniz. Böylece gözleriniz buğulu ve gizemli görünecektir. Gözlerinizin üzerine kuyruklu eyeliner sürmeniz daha iyi olacaktır.  En son kirpiklerinize iki kat maskara uygulayın kirpiklerinizin dibinden uca doğru uygulayın. 

 

 

Hiç kuşkusuz makyajın en göz alıcı kısmı dudaklardır. Dudaklarınıza koyu kırmızı, bordo veya vişne renginde bir ruj sürebilir sevgilinizin dikkatini dudaklarınıza yöneltebilirsiniz.

 

 

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.