to top

Yeni Trend Snake Skin

Snake Skin oje ve ruj son günlerde oldukça moda. Avrupa’nın ünlü şehirlerinde gerçekleşen moda haftasında ortaya çıkan bir stil. Piyasada bunları bulmak mümkün ancak bu stile sahip olmak zor değil.

Bunun için öncelikle bir tüle ihtiyacınız var. Beyaz bir tülü elinize alın. Bu tüller alın, yüz, kaş gibi bölgelere desen vermek amacıyla kullanılan bir malzeme.

Tülü iyice gererek dudaklarınıza yapıştırın. Ardından siyah bir farla dokunuşlar yapın ve tülü çıkarın. Dudaklarınızın rujlu olması gerekir. Örneğin, kırmızı ruj üzerine yaptığınızda daha seksi bir görüntü elde edebilirsiniz.

Diğer bir yöntemde şu. Siyah göz kaleminizi dudaklarınıza ruj sürer gibi iyice sürün ardından tülü gererek dudaklarınıza yapıştırın ve üzerine pigmentli altın renginde parlak farınızı sürün. Oldukça sıradışı bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Tırnaklarınıza siyah oje sürün ardından bir kağıt üzerine altın renginde ojeyi damlatın. Daha sonra tülü tırnağınızın üzerine gererek yapıştırın ve bir süngerle ojenizi tırnağın üzerine sürün.

Bu makyajı yeni yılda, partilerde, maskeli balolarda uygulamanız çok daha yerinde olur. Ancak ben farklı ve sıradışı olmayı seviyorum diyorsanız uygulayabilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.