Yukarı

Yeni trend: Arma ve aplikeler

Doksanların trendi geri döndü. Bir dönemin modası armalar bu sezon da karşımıza çıkıyor. Sezonun en moda aksesuar trendlerinden birisi de armalar. İster pantolonunuza, isterseniz montunuza, isterseniz de gömlek ve kazaklarınıza beğendiğiniz armaları dikebilirsiniz. Ayrıca modası geçtiğinde çıkarmanız da mümkün.

Eskiyen kotları ya da gerçekten modaya uygun olduğu için giydiğiniz yırtık kotları yamalarla kapatmanız mümkün. Özellikle arma ve kotlara çok yakıştırdığımız bu detayın size fikir verecek resimleri ise galerimizde…

Armalı jean ceket trendinin yanı sıra armalı deri ceketler oldukça şık görünüyor. Davetlerin cool kadınlarından biri olmak istiyorsanız kendi tasarımınızı yaratarak deri ceketinizin arka kısmına armalar tasarlayabilirsiniz. Zamansız bir şıklık yaratan arma modası deri ceketlerde kullanıldığı zaman çok daha çekici görünüyor.

Ayrıca üzerinizdeki kıyafetlerinizde bu trendi uygulamak istemiyorsanız size verebileceğimiz bir fikrimiz var. Mesela çantalarınızda veya şapkalarınızda bu armaları kullanabilirsiniz.

 

 

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort