Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/framework/functions-wordpress.class.php on line 258
Yeni Sezonda Başlayacak Diziler
Yukarı

Yeni Sezonda Başlayacak Diziler

İÇERDE

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan dizi oldukça çok beğenildi. Ben ve eşim de ilk bölüm itibari ile çok beğendik. Aslında ilk bölümde neredeyse tüm konu anlatılmış ve diğer bölümlerini de tahmin etmek hiç de zor değil. Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İyemli’nin başrollerini paylaştığı İçerde dizisi, show tv ekranlarında, her pazartesi seyirciyle buluşuyor olacak. Dizide usta oyuncu Çetin Tekindor mafya babası Celal’i, Mustafa Uğurlu ise Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf’u canlandıracak. Bensu Soral, Celal’in avukat olan manevi kızı Melek’e, Damla Colbay ise gazeteci Eylem’e hayat verecek. Sarp’ın annesi Füsun karakterini ise Nihal Koldaş canlandıracak.

İçerde’de Polis Akademisi’nde okuyan Sarp (Çağatay Ulusoy) ve Mert (Aras Bulut İynemli) kardeş olduklarından habersiz birbirlerine rakip olurlar. Sarp, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü Yusuf tarafından Polis Akademisi’nden mezun olmasına bir hafta kala polislikten atılır. Mezuniyet günü Yusuf’a silah çeken Sarp böylece daha önce hiç bilmediği yepyeni bir hayata adım atar. Bu yeni ve karanlık dünyada Sarp’ın en yakın düşmanı ise Akademi’nin diğer göz bebeği Mert olacaktır.

2. BÖLÜM FRAGMANI

BABAM VE AİLESİ

Kanald ekranlarında bugün seyirciyle buluşacak olan Babam ve ailesi heyecanla beklenen diziler arasında çoktan yerini almış durumda. Her pazartesi akşamı, Kanald’ de izleyebilirsiniz.

FAMİLYA

Fox tv ekranlarında 20 Eylül salı akşamı yayınlacak olan Familya, ekranların özlenen ismi Uğur Yücel’i seyirciyle buluşturuyor.

CESUR VE GÜZEL

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ü aynı dizide buluşturan Cesur ve Güzel’in çekimleri başlıyor. Bu yüzden daha fragmanı yayınlanmadı ama şüphesiz ki sezonun en merak edilen dizilerinden biri.

kivanc-tatlitug-yeni-projesi-cesur-ve-guzel-8723865_2938_m

ANNE
Star TV’nin yeni yayın dönemi dizisi “Anne” de başrolleri Vahide Perçin, Cansu Dere ve çocuk oyuncu Beren Gökyıldız paylaşıyor. Vahide Perçin , Cansu Dere’nin uzun yıllar ayrı kaldığı annesini, Beren Gökyıldız ise Dere’nin evlat edinmek istediği küçük Tuğçe’yi canlandırıyor. Dizi; ‘’anne’’ kavramını derinlemesine işleyerek, bu sene izleyenleri kendine bağlayacak gibi görünüyor. Anne dizisi Ekim ayında Star’da başlayacak.

HAYAT BAZEN TATLIDIR
Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan ve Hayat Bazen Tatlıdır’da başrolleri paylaşacak. Öğretmenlik hayatı boyunca doğru bildkilerini savunduğu için başına gelmeyen kalmayan Hayat Öğretmen’i güzel oyuncu Birce Akalay canlandıracak. Kanbolat Görkem Arslan dizide mafya babası rolünü üstleniyor. Ufuk Özkan’ı ise Hayat’ın çalıştığı okulun müdürü rolünde izleyeceğiz. Star’da başlayacak olan diziyi Gani Müjde yazıyor, Hamdi Alkan yönetiyor.

ALTINSOYLAR
Kaderin yanlış anlamalarla bir araya getirdiği kimsesiz genç bir adam, öfkeli nişanlısından kaçan genç bir kadın, her biri nev-i şahsına münhasır bireylerden oluşan Kayserili Altınsoylar! Gelenekçi Muhiddin Bey, aileyi toparlayıcı Semiha Hanım, kırgın gelin Saadet, dışarlıklı kocaya kaçtığı için tüm hakları elinden alınmış şamatacı Gülsüm ve dikiş tutturamayan aylak kocası Mesut, en küçük oğul hayta Emin ve onu adam etsin diye köyden alınmış masum gelin Ümmü… Altınsoylar, birlik ve beraberliğin altını çizerken zaman zaman güldüren, zaman zaman ağlatan, ama hep umut var diyen kocaman bir aile dizisi. Altınsoylar yakında Kanal D’de başlayacak!

CESUR YÜREK

Show TV’nin izleyicisine bol aksiyon ve aşk vadeden yeni dizisi “Cesur Yürek”de Onur Tuna, Hüseyin Avni Danyal ve Ruveyda Öksüz yer alıyor. Bölgesel sorunları ve uluslararası siyaset ve stratejileri de konu edinen “Cesur Yürek”in yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken, senaryosunu Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungurkaleme alıyor. Dizi yakında Show TV’de başlayacak.

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved
ankara escort