Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php on line 20

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/widgets/sticky-sidebar/sticky-sidebar.php:20) in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 8

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/coolkadin/public_html/wp-content/plugins/smio-wpapi/class.controller.php on line 11
Yeni Nesil Güzellik: En Etkili 7 Cilt Bakım Aleti

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 213

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/coolkadin/public_html/wp-content/themes/tomasdaisy/framework/modules/header/types/header-type2.php on line 214
Yukarı

Yeni Nesil Güzellik: En Etkili 7 Cilt Bakım Aleti

Cilt bakımı rutininiz sadece kozmetik ürünlerden mi oluşuyor? Kollajen oluşumunu hızlandıran masaj aletlerinden cildinizi derinlemesine arındıran buhar banyosuna en etkili 7 cilt bakımı aletiyle güzellik rutininizi yenileyin ve daha genç, bakımlı ve taze bir görünümün tadını çıkarın!

Dr. Jart+ Liftra Shaper

Dr. Jart’ın her yüz şekliyle uyumlu olan bu masaj aleti, sarkan cilt görünümünü gideriyor, kan dolaşımını hızlandırıyor ve yüz hatlarınızı şekillendiriyor.

Foreo Luna2

Germanyum ucu ve yaydığı titreşimlerle cildin doğal kolajen üretimini ve kan dolaşımını hızlandıran bu alet cilde daha dolgun bir görünüm ve sağlıklı bir ışıltı veriyor. Ayrıca, bakım ürünlerinizin cilde daha etkili bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor.

Clarisonic Replacement Brush Head – Body

Cilt temizliği deyince vücudu da es geçmeyelim. Cilt temizleme üzerine geliştirdiği aletleriyle tanınan Clarisonic’in bu ekstra vücut başlığı, ölü derinin atılmasından selülitleri gidermeye kadar bir çok probleme yardımcı oluyor.

Panasonic Facial Steamer with Nanoe Care Technology

Microcurrent teknolojisiyle cildinize kaybettiği elastikiyeti geri kazandıran ve operasyona ihtiyaç duymadan etkili sonuçlar almanızı sağlayan Nuface Mini Toning Device, portatif yapısıyla seyahatlerde bile yanınızda!

Ying Yu Jade Facial Roller

Silikon fırçası ve yaydığı titreşimle cildinizi derinlemesine temizlemeye nazikçe yardımcı olan Foreo, aynı zamanda yüzünüzdeki ödemi atmaya yardımcı oluyor.

Nuface Mini Facial Toning Device

Gözenkleri temizlemek, cildi arındırmak ve rahatlatmak için buhar banyosu en iyi çözümlerden. Panasonic’in bu güzellik seansı için özel olarak tasarlanan aletiyle cildinizi şımartın.

Lancer Microcurrent Power Boost

Kim Kardashian’ın da favorilerinden olan bu alet özellikle göz çevresinde oldukça etkili. Yeşim taşı ucunu soğuttuktan sonra favori göz çevresi jelinizle yapacağınız uygulamalarla sizi şaşırtan sonuçlar elde edebilirsiniz.

admin

Sorry, the comment form is closed at this time.


© 2021 www.coolkadin.com, All Rights Reserved