to top

Yatakta erkeği mutlu etmenin yolları

Erkeklerin cinsel hayatları onların bütün yaşamlarını etkiler. Erkeklerin, başarıları, psikolojik durumları, hırsları ve sosyal statülerinin cinsel hayatları ile yakın bir ilgisi vardır. Sağlıklı ve aktif bir cinsel hayatı olan erkekler mutluyken, cinsel uyumsuzluk ve tatminsizlik yaşayan erkekler mutsuz ve başarısızdırlar. Asıl bilinmesi gereken ise erkekler için cinsellik hayatın önemili parçası değil, hayatın ta kendisi olduğudur.
Hayal Gücünüzü Ona Yaşatın
Kadınların hayal gücü ve fantezi dünyası erkeklere oranla daha fazladır. Bu nedenle erkeğinizin yaş ve tecrübesi ne olursa olsun partnerinizi acemi gibi görün ve onu siz yönlendirin. Erkekler yoğun arzuya sahip olmasına rağmen tekdüze bir ilişki ile hayatını sürdürebilir. Öyleyse kadın kendi yaratıcılığı ile erkeğe yepyeni dünyaların kapısını açmalı ve kendine hayran bırakmalıdır.
Yer – Zaman Tabularınızı Kırın
Öncelikle şunu söylemeliyiz ki cinsel birliktelikte yer ve zaman tabularınızı kırın. Bazı kadınlar cinsel yaşam için sadece yatak odasını uygun görür ve yine sadece gecenin ikinci yarısının sevişmek için doğru zaman olduğunu düşünür. Erkekler ise sabahın erken vakitlerinde cinsel arzusu daha fazla olur. Aynı zamanda erkekler her yerde sevişmek isterler.
Eğer siz de erkeğinizi mutlu etmek istiyorsanız cinselliği sadece yatak odasına hapsetmemeli ve bazen uykusundan fedakarlık ederek sabahın erken saatlerinde de erkekle birlikte anın tadını çıkarmalısınız.
Ses-koku-görsellik üçgeni
Erkekleri yatakta en fazla tahrik eden unsur ses-koku- görsellik üçlüsüdür.
Sessiz sevişme fikri erkeklere rahatsız eder. Erkek kadının çığlığını, eğer bu mümkün değilse de derin derin soluk alışının sesini kesinlikle duymak ister. Çünkü sevişme sırasında erkeğin duyduğu ses ona göre mutluluğun sesidir ki bu durum onu da mutlu eder.
Yatağa giren kadın güzel kokmalı. Bu durum erkekte afrodizyak etkisi oluşturur. Daha tenler birbirine değmeden bile erkek aldığı kokudan dolayı zevkin zirvelerine doğru çıkar.
Tamamen çıplak olmak yerine dozunda çıplaklıkla onu çıldırtabilirsiniz. Erkek kadını gözleriyle zaten soyar. Kırmızı, beyaz ve siyah renkleri ise erkeğin heyecanını arttıran bir diğer unsurdur.

 

erkekleri etkile

zeynep

Sorry, the comment form is closed at this time.